Milan Mazurek: Svetové médiá uvádzajú, že vakcína od Pfizeru môže byť 40 krát menej účinná!


SVETOVÉ MÉDIÁ: VAKCÍNA OD PFIZERU MÔŽE BYŤ 40 KRÁT MENEJ ÚČINNÁ NA NOVÉ VARIANTY A NOVÉ DOKUMENTY ODHAĽUJÚ EXTRÉMNE MNOŽSTVO NEGATÍVNYCH ÚČINKOV!

To, čo do médií hlavného prúdu na Slovensku neprenikne, sa v mainstreame v zahraničí prezentuje, zrejme za účelom vytvorenia dopytu po nových druhoch očkovacích látok, ktoré budú mať za úlohu “poraziť” nové “varianty”.

Podľa štúdie zverejnenej v denníku Express v Anglicku, je účinnosť génovej terapie od Pfizeru na nové varianty možno až 40 násobne nižšia. Uvidí sa, aké čísla ešte predstavia v budúcnosti… Hlavne, že na Slovensku chce vláda látku, ktorá sa môže úplne minúť účinku, napichať do ľudí povinne.

Článok na portáli Daily Telegraph New Zealand zase poukázal na nové dokumenty, zverejnené na rozkaz amerického súdu, a na základe ktorých sa dozvedáme o obrovskom množstve nežiadúcich účinkov, pozorovaných pri tejto očkovacej látke. Článok hovorí o tom, že očkovanie touto látkou je 50 až 300 násobne nebezpečnejšie, než doteraz používané vakcíny, a že nahlásených je len 5 % zo všetkých negatívnych účinkov.

Toto sú tak zásadné zistenia a prevalenia nových informácií, že by sa o tom mala verejnosť dozvedať z každého rohu. Bohužiaľ vláda nechce, aby ľudia vedeli o rizikách, ktoré vyplývajú z nanucovaných rozhodnutí a tlačí ľudí do experimentu, ktorý môže dopadnúť katastrofálne. Vieme, že vírus nezastavia, no množstvu ľudí môžu spôsobiť katastrofálne problémy. Dokonca aj smrť.

Očkovanie musí byť striktne dobrovoľné a neočkovaní ľudia nesmú byť za svoje rozhodnutie akokoľvek perzekvovaní.


4 thoughts on “Milan Mazurek: Svetové médiá uvádzajú, že vakcína od Pfizeru môže byť 40 krát menej účinná!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *