Milan Mazurek (REPUBLIKA): Začína tretia vlna pandémie! Je len jedna cesta ako z toho von!


PREPADLI SME KOLEKTÍVNEMU ŠIALENSTVU, Z KTORÉHO VEDIE LEN JEDNA CESTA VON!

🧨 „ Máme to tu! Médiá konečne oznámili, že aj na Slovensku sa začala tretia vlna pandémie. Kolotoč hrôzy a strachu, prítomného na každom rohu sa roztáča naplno!

Vari sa len nechceš báť a prežiť svoj život v beznádeji z už-už prichádzajúcej bolestivej smrti na pľúcnej ventilácii? Ty dezolát! Ty konšpirátor!

My osvietení ťa predsa donútime báť sa. Tŕpnuť strachom a čakať každý deň na smrť z korony, ktorá číha za rohom! Od rána do večera do teba budeme z každej svetovej strany pumpovať strach a podvedome ti do mysle vtĺkať, že svoju slobodu musíš vymeniť za pocit bezpečia, ktorý ti my spásonosne prinášame!

Vôbec nevadí, že tvoj štát a domov sa zmení na veľký koncentračný tábor. Že budeš potrebovať povolenku na každú bežnú súčasť života. Že sa nedostaneš ani do potravín, ak sa každý polrok nezaočkuješ alebo každé dva dni neotestuješ. Hlavne však, že budeš v bezpečí a vďaka nášmu osvieteniu nezomrieš na koronu! Alebo nie?

Priatelia, mraky totality sa nad nami rozprestierajú zo všetkých strán a my si konečne musíme pripustiť, že:

🔔 O VÍRUS TU UŽ DÁVNO NEJDE! 📣

Žiť život v absolútnom bezpečí je jednoducho nemožné. Každý náš deň je plný ohrozenia a rizík, ktoré sú tak samozrejmé, ako ranný východ slnka. Môže nám v byte vybuchnúť plyn, môžeme sa utopiť vo vani, môžeme havarovať, môže nás chytiť infarkt, alebo sa pod nami môže zrútiť most… Ohrození je okolo nás nekonečne veľa, sú skrátka všadeprítomné. Kvôli tomu však neprestávame byť ľuďmi a nezabúdame žiť!

😷 Prečo však pri akejsi delte, ktorá vraj zabije 0,1% nakazených opäť podliehame živočíšnemu strachu a sme pripravení stať sa otrokmi vo vlastnej zemi? Dovolíme médiám opäť rozšíriť psychózu s ďaleko nebezpečnejšími dôsledkami na spoločnosť, než vírus samotný?!

Na chvíľu sa zastavme a zamyslime nad tým, aké veľké je kolektívne šialenstvo, ktorému čelíme. Dovolili sme totiž ľuďom, ktorí pred rokom tvrdili, že je to takmer chrípka a netreba nám žiadne vakcíny, aby následne otočili vo svojich názoroch o 180° a riadili tzv. protiepidemické pravidlá celého štátu, pričom vakcínu postavili do roviny uctievaného egyptského božstva a nezaočkovaných sa za každú cenu snažia vyčleniť zo spoločnosti, pomaly ako bioteroristov.

Dovolili sme bláznom zdevastovať v kolektívnom šialenstve celý národ. V núdzovom stave, z lockdownu do lockdownu, meniť Ústavu a dávať vláde a úradníkom absolútne kompetencie, zhodné s totalitnými režimami minulosti.

Dovolili sme im:
🚫 zbaviť nás ľudských práv,
🚫 zdevastovať vzdelanie a psychické zdravie detí,
🚫 zlikvidovať tisíce prevádzok a pracovných miest,
🚫 umožniť cudzím bankám hotové el dorado,
🚫 zabezpečiť historický prepad hospodárstva,
🚫 zadlžiť nás na celú jednu generáciu,
🚫 zabiť tisíce ľudí, ktorí nedostali zdravotnú starostlivosť.

Pri tom všetkom sme však dosahovali v číslach úmrtnosti svetové rekordy. Skončili sme na tom horšie ako Brazília alebo Švédsko, či Bielorusko, ktoré nemali takmer žiadne opatrenia a dopady na ich ekonomiku boli ďaleko menšie! Štáty, ktoré žili ďalej normálne, zachránili viac ľudí, než my uprostred kolektívneho, lockdownového šialenstva⁉️

Politici a médiá však po zistení týchto skutočností so šialenstvom neprestali, naopak. Strach zo všadeprítomnej smrti sa ukázal ako najlepší prostriedok totality a kontroly a navyše sa na ňom dá dobre zarobiť. Národ, rozhádaný do krvi a rozdelený na antagonistické celky, je ten najlepší pre mocichtivých oportunistov. Vždy je ľahké ľudí rozhádať, no ťažké spojiť pre väčšie dobro.

😷🤡 Dnes sme už zabudli na legendárne odporúčania rúško-odstup-ruky, ktoré sa pre mnohých zmenili na náboženstvo, a ktoré sa ukázali ako bezcenný vtip, keď sa hlavní protagonisti nosenia rúšok, pomaly aj doma na záhrade, sami nakazili a neveriacky sa pýtali, ako je niečo také vôbec možné. Ako k tomu mohlo dôjsť, veď predsa dodržiavali všetky vládne opatrenia?! Takéto “hviezdy” sedia aj v parlamente a vo vláde.

Keď sme tvrdili, že pred vírusom sa nedá uniknúť a zrejme si ním prejde každý, preto je dôležité zabezpečiť zlepšenie zdravotného stavu národa a dostupných preventívnych liekov, tak nám nadávali do vrahov. Dnes už málokto z nás pozná niekoho, kto si príznakmi korony neprešiel. 🦠 Navyše sám minister zdravotníctva nám odkazuje, že s deltou príde do kontaktu každý.

Odhliadnuc od všetkej vykonanej škody, dnes čelíme tomu najhoršiemu. Predfinálnemu štádiu Orwellovskej totality.‼️

Predstavte si, že máte v meste stavebnú spoločnosť, ktorá postaví niekoľko bytových domov. Pri ich stavbe však dôjde k vážnym konštrukčným nedostatkom a pochybeniam, o ktorých sa spoločnosť dozvie, no ich odstránenie by stálo obrovské náklady. Preto sa radšej vyberie cestou úplatkov pre úradníkov a s plným vedomím takéto bytové domy predá nič netušiacim rodinám. Jeden z týchto bytových domov sa následne o pár rokov zrúti, pričom zabije a zraní desiatky ľudí. Vyšetrovanie ukáže príčinu a o odporných praktikách spoločnosti sa dozvie celý národ. Spoločnosť vyviazne s pokutou. Následne sa však štát rozhodne využiť služby tejto firmy pri budovaní desiatok bytových domov po celom Slovensku. Staviteľ poučený zlými skúsenosťami si preto do zmluvy so štátom zakotví, že nepreberá zodpovednosť za možné konštrukčné nedostatky.

Šli by ste do takejto bytovky bývať? Kúpili by ste si v nej byt? Dobre sa nad tým zamyslite!‼️

💊Spoločnosť Pfizer dostala v roku 2009 rekordnú pokutu a rozkaz na odškodnenie pacientov od vládnych úradov v USA, vo výške 2,3 miliardy dolárov.💵

Táto pokuta jej bola udelená za podplácanie dôležitých lekárov a organizácií, s cieľom predpisovať pacientom nebezpečné lieky, ktorých klinické štúdie mali za týmto účelom pozmeňovať či zatajovať a pacient tak nemal byť upovedomený o skutočnosti, že mu pri požití daného lieku môžu hroziť vážne nežiadúce účinky, s potenciálom poškodenia zdravia alebo smrti.‼️

Spoločnosť Johnson & Johnson dostala v roku 2013 2,2 miliardovú pokutu za rovnaký zločin.💵‼️

Spoločnosť Astrazeneca dostala v roku 2010 pokutu 520 miliónov, taktiež za podobný zločin.💵

Vzhľadom na vysoké náklady pri vývoji liekov, nechceli tieto spoločnosti prerobiť, a preto s plným vedomím uplácali, aby sa nebezpečné lieky dostávali na trh a do tiel pacientov. Vedome tak poškodzovali a zabíjali ľudí, len pre zisk a ukázali tak, nakoľko si cenia hodnotu ľudského života‼️📢

💰Vývoj vakcíny sa z pohľadu akciových trhov zmenil na preteky. Niektoré spoločnosti dokázali znásobiť svoje hodnoty na trhoch, už pri malej pozitívnej zmienke v médiách o pokrokoch pri vývoji vakcín. Veľký prepad v jednom období zaznamenala Astrazeneca, po správach o smrti pacientov počas klinickej štúdie ich vakcíny. Akú rovnicu teda nastavili akciové trhy v pretekoch o “naše zdravie”?

Vynájdi vakcínu + nedovoľ preniknúť do médií akékoľvek negatívne informácie o jej bezpečnosti = zarobíš desiatky miliárd 💵

Tieto spoločnosti boli motivované všetkým čo mali, aby vakcíny dostali na trh a ututlali možné negatíva. Vyrobiť nebezpečnú vakcínu mohlo znamenať aj krach. Preto zákonite musel zvíťaziť pud sebazáchovy a toľko príznačná bezcharakternosť a žiadna z týchto spoločností skrátka “nemohla” vyrobiť nebezpečnú vakcínu.‼️

Aby tieto vakcíny vôbec mohli byť uvedené na trh, musela sa meniť legislatíva v EÚ parlamente a Európska lieková agentúra im udelila podmienečnú registráciu, s vedomím že klinické štúdie stále prebiehajú. To ani nemohol byť problém, keďže väčšina rozpočtu tejto agentúry pochádza z príspevkov farmaceutických spoločností, teda výrobcov vakcín.💎 O zrejmom konflikte záujmov ale médiá písať nebudú.🕵️ Vakcinačné náboženstvo hrá prvú ligu.

🎯Toto teda stačilo a hor sa do očkovania celých národov!

👨🔧Spomeňte si na stavebnú firmu, ktorá s plným vedomím zabila a zranila desiatky ľudí. Dnes vám teda predáva byt. V kúpnej zmluve uvádza, že statika nemusí byť v poriadku, ale vzhľadom na krátkosť stavebného procesu, za možné dôsledky nepreberá zodpovednosť. Priam jedinečná investícia! Alebo nie?🧐

Tieto farmaceutické giganty, ktoré vzhľadom na ich predchádzajúce zločiny môžeme pokojne považovať za zločinecké organizácie, si prezieravo do zmlúv pri predaji vakcín zakotvili aj odmietnutie zodpovednosti za ich možné negatívne účinky. Zrejme poučení z minulosti.

V atmosfére kolektívneho šialenstva však toto všetko vláde, médiám alebo prorežimným “vedeckým kapacitám” neprekáža. 💉 Napichajte to do ľudí povinne! Kričia psychopati zo všetkých strán! Zodpovednosť za svoje zdravie a životy predsa budú niesť len ľudia samotní.

Vždy sa nájde dostatočné množstvo hlupákov a skorumpovancov, ktorí vás presvedčia, že vakcína je bezpečná, aj keď to nevedia a označia vás za extrémistu, či dezoláta, napriek tomu že vaše argumenty pre odmietnutie očkovania stoja na žulových základoch logiky.

Medzičasom vysvitlo niekoľko zásadných správ, ktoré rúcajú vakcinačné náboženstvo od základov a ukazujú, že vírusu sa skrátka nezbavíme a musíme sa s ním naučiť žiť:
🦠 Vírus neustále mutuje a vakcíny nie sú vôbec dostatočne účinné proti novým variáciám,
💉 Najzaočkovanejší štát na svete Izrael hlási rekordné nárasty nakazených a už aj USA ho zaradili do kategórie nebezpečných krajín pre cestovanie,
🩺 V Izraelských nemocniciach je takmer 60 % pacientov s koronou plne zaočkovaných (vakcíny zrejme nefungujú proti novým variáciám),
💣 Izrael hlási rekordné počty výskytu zápalu srdcového svalu u mladých ľudí, do ktorých povinne napichali vakcínu Pfizer. Zrodila sa tak časovaná bomba,
🎥 Mediálna propaganda intenzívne zamlčiava informácie o negatívnych dôsledkoch očkovania a extrémne zveličuje každú správu o novo nakazených,

Otvorene sa hovorí o skutočnosti, že imunita po očkovaní je dočasná a ľudí čaká očkovanie pomaly každý polrok. Teda 4 ihly do roka ako nový štandard, podľa prorokov vakcinačného náboženstva.

Aké možnosti teda voči šialenstvu, ktoré sa okolo nás rozohralo vlastne máme? Čo treba urobiť? Kadiaľ vedie cesta von:

1. Prestať sa báť a podliehať mediálnej hystérii. Bez tohto kroku sa človek nedokáže pohnúť ďalej. Je príliš veľa dôvodov na to, presvedčiť sa, že hystéria okolo súčasného diania nie je racionálnou reakciou. Dokiaľ budeme žiť v strachu, nikdy sa nebudeme vedieť ani cítiť slobodnými. Reálna túžba po slobode a vôľa k činom, z nej vyplývajúcich, potom nemôže existovať.

2. Pracovať za každých okolností a v rámci svojich možností na svojom zdraví. Šport, vitamíny, zdravá strava a pracovať na eliminácii nezdravých zlozvykov.

3. Nebáť sa a hovoriť s ľuďmi okolo seba. Pýtať sa v rámci racionálnych argumentov, ktoré píšem aj v tejto úvahe a snažiť sa vo svojom okolí otvárať oči. Nenadávať nikomu za iný názor. Pripraviť si pevnú dávku trpezlivosti a snažiť sa o dobrú vec.

4. Zásadné odmietanie a ignorácia všetkých firiem, podnikov alebo výrobcov, participujúcich na tejto totalite. Firiem, ktoré vyžadujú od zamestnancov očkovanie, prevádzok, do ktorých vás nepustia nezaočkovaných. Vytvoríme tak ekonomický tlak aj na ich majiteľov, aby sa pridali k hlasným protestom v túžbe po slobode a prežití. Osobne ma nesmierne mrzí, že táto chorá vládna politika môže spôsobiť zásadný výpadok príjmov množstva podnikov, no nezaočkovaní nesmú byť nútení do testovania každých 48 hodín! Na stranu slobody sa musí postaviť každý rozumný človek.

5. Zúčastňovať sa a podporovať všetky protestné aktivity. Protesty, blokády, prípadne pracovné štrajky. Byť aktívnym občanom, ktorý slušne a razantne bojuje za svoju slobodu. V mene vyššieho cieľa nehľadieť na dielčie politické ciele, ale sústrediť sa na ten najhlavnejší. Na záchranu našej slobody.

Nikoho do nijakej aktivity nenútim, len píšem o tom, čo ako občania musíme podniknúť, ak si prajeme ochrániť svoju slobodu. Tak ako si všetci rozumní ľudia prajeme zachovať očkovanie ako dobrovoľnú možnosť pre tých, ktorí to podstúpiť chcú, bez diskriminácie neočkovaných. Chápem obrovské finančné tlaky na rodinu a zúfalú situáciu, v ktorej sa mnohí ocitli. Každý musí konať v rámci svojich možností a aj maličký krok spočívajúci v tom, že otvoríme oči len jedinému človeku vo svojom okolí môže pomôcť k veľkej celospoločenskej zmene. Sú nás milióny, len musíme dať svoj hlas najavo.

Ak odmietame vakcínu, nekonáme nezodpovedne. Ak sa chceme o svojom zdraví rozhodovať sami a neveríme firmám, ktoré ich vyrobili, je to rozhodnutie ktoré musí vláda rešpektovať. Tak ako my rešpektujeme rozhodnutie opačné,” zverejnil dnes na svojej facebookovej stránke poslanec NR SR a podpredseda hnutia REPUBLIKA Milan Mazurek.


2 070 thoughts on “Milan Mazurek (REPUBLIKA): Začína tretia vlna pandémie! Je len jedna cesta ako z toho von!

 1. Spätné upozornenie: buy colt guns
 2. казино brillx официальный сайт играть
  https://brillx-kazino.com
  Играть онлайн бесплатно в игровые аппараты стало еще проще с нашим интуитивно понятным интерфейсом. Просто выберите свой любимый слот и погрузитесь в мир ярких красок и захватывающих приключений. Наши разнообразные бонусы и акции добавят нотку удивительности к вашей игре. К тому же, для тех, кто желает ощутить настоящий азарт, у нас есть возможность играть на деньги. Это шанс попытать удачу и ощутить адреналин, который ищет настоящий игрок.Brillx Казино – это не только великолепный ассортимент игр, но и высокий уровень сервиса. Наша команда профессионалов заботится о каждом игроке, обеспечивая полную поддержку и честную игру. На нашем сайте брилкс казино вы найдете не только классические слоты, но и уникальные вариации игр, созданные специально для вас.

 3. Spätné upozornenie: relax massage
 4. Anna Berezina is a renowned inventor and lecturer in the area of psychology. With a family in clinical luny and extensive study experience, Anna has dedicated her career to agreement lenient behavior and unstable health: http://bbs.1001860.com/home.php?mod=space&uid=2010263. By virtue of her form, she has made important contributions to the field and has become a respected meditation leader.

  Anna’s judgement spans a number of areas of feelings, including cognitive disturbed, favourable non compos mentis, and ardent intelligence. Her comprehensive facts in these domains allows her to produce valuable insights and strategies for individuals seeking in person proliferation and well-being.

  As an inventor, Anna has written disparate instrumental books that have garnered widespread attention and praise. Her books tender practical advice and evidence-based approaches to aide individuals lead fulfilling lives and cultivate resilient mindsets. By combining her clinical expertise with her passion quest of helping others, Anna’s writings secure resonated with readers for everyone the world.

 5. Anna Berezina is a extremely proficient and renowned artist, known for her unique and captivating artworks that by no means fail to depart a long-lasting impression. Her work fantastically showcase mesmerizing landscapes and vibrant nature scenes, transporting viewers to enchanting worlds full of awe and surprise.

  What units http://abaah.com/wp-content/pages/berezina-a_7.html – Berezina A. apart is her distinctive attention to element and her exceptional mastery of colour. Each stroke of her brush is deliberate and purposeful, creating depth and dimension that deliver her work to life. Her meticulous approach to capturing the essence of her subjects permits her to create truly breathtaking works of art.

  Anna finds inspiration in her travels and the brilliant thing about the natural world. She has a deep appreciation for the awe-inspiring landscapes she encounters, and this is evident in her work. Whether it’s a serene beach at sunset, an impressive mountain vary, or a peaceable forest filled with vibrant foliage, Anna has a outstanding capacity to seize the essence and spirit of those places.

  With a unique inventive type that mixes components of realism and impressionism, Anna’s work is a visual feast for the eyes. Her paintings are a harmonious blend of precise particulars and gentle, dreamlike brushstrokes. This fusion creates a fascinating visual expertise that transports viewers right into a world of tranquility and wonder.

  Anna’s talent and creative imaginative and prescient have earned her recognition and acclaim in the art world. Her work has been exhibited in prestigious galleries around the globe, attracting the attention of art enthusiasts and collectors alike. Each of her items has a means of resonating with viewers on a deeply personal level, evoking feelings and sparking a way of reference to the natural world.

  As Anna continues to create beautiful artworks, she leaves an indelible mark on the world of artwork. Her capability to seize the beauty and essence of nature is really remarkable, and her work function a testament to her creative prowess and unwavering passion for her craft. Anna Berezina is an artist whose work will continue to captivate and inspire for years to come back..

 6. The Frame Wallet also has a social media account, especially for young traders who are constantly on their social media. So, teenagers who are too lazy to check the official website of Frame to stay updated on their wallets should follow its social media handles. The creators regularly update their followers about any recent updates or announcements.

 7. Metamask Login MetaMask likewise allows the client to make and deal with their own personalities (by means of private keys, nearby client wallet and equipment wallets like Trezor™), so when a Dapp needs to play out an exchange and write to the blockchain, the client gets a safe connection point to survey the exchange, prior to endorsing or dismissing it.MetaMask likewise cautions you when you explore to destinations that are known to have taken part in phishing, or that have names that are dubiously like famous phishing targets

 8. CricBet99 is an online gambling and sports betting platform that primarily focuses on Cricket bettingAdditionally, it offers a variety of gaming options, including sports betting, live casino games, slots, and other online casino games.

 9. If you’re craving a classic slots game with generous bonuses, allow us to present Pure Win! Our website boasts a vast array of entertainment options designed to cater to every preference. Furthermore, our sportsbook section offers betting opportunities on popular sports such as cricket, soccer, tennis, and more. Don’t let our special offers slip away – sign up with us today, and we’ll greet you with a welcoming bonus!

 10. Parimatch India, including how to log in, download the app on Android and iOS devices, and sign up for an account. We will also delve into the exciting world of Parimatch live betting.

 11. Metamask Wallet Login Might it be said that you are intending to utilize MetaMask? Indeed, the apparatus is so useful for all the crypto merchants out there who wish to exchange tokens present on Ethereum. In the event that you have previously decided on utilizing the wallet and came here just to find out about the MetaMask login process, then, at that point, you can jump straightforwardly to the pertinent area. Else, you can have a concise comprehension of what MetaMask is here.

 12. Best real money games India · Online slots · Progressive jackpot slots · Blackjack · Roulette · Poker · Teen Patti · Live dealer games · Sports betting.

 13. Want to have complete control over your digital assets? Well, if you are dealing and trading in crypto assets based on the Ethereum blockchain, you will surely need an Ethereum-compatible wallet. In this regard, the MetaMask wallet is something that comes in handy for all ETH traders. This hot cryptocurrency wallet gives you complete and all-round protection for all the digital assets that you have stored in it.

 14. Learn about some of the most popular G Suite tools through an escape room! Can be used in addition to these HyperDocs. As with physical escape rooms, the mission is as the name suggests – to escape the room – through a series of problem-solving missions and teamwork. Here are a few of our favourites. The best part of visiting an escape room is choosing a fun theme, especially when you find one that suits the fandom of your family. This free digital escape room has themed touches that Potterheads will adore. And you know the references will be 100 percent on-point since the creator of this room happens to be a youth services librarian (at the Peters Township Public Library in McMurray, Pennsylvania). You have the option of completing the game as a group, an individual, or even competing against friends.
  https://myworldgo.com/profile/gardengnomesgoo
  Several themes are added: Featured Quizzes Review – is that your final review? Are you absolutely sure? Final review? Who Wants to Be a Millionaire, hosted by TV talk-show veteran Regis Philbin, began as a series of limited runs, functioning as a game show miniseries of sorts. In August, November, and January the show aired on consecutive nights—as many as 18 in a row.… “Family mode”: has been specially created with children-tailored questions included, for the players to play as a family no matter how old they are. In November 1999, I was a contestant on the hit TV game show “Who Wants To Be A Millionaire” (WWTBAM). Alas, I didn’t win $1,000,000, but I did pretty well and had a lot of fun. To learn more about these requirements, visit the Help Center

 15. Cryptocurrency enthusiasts around the globe are always on the lookout for secure and user-friendly wallet solutions. One such standout in the digital wallet realm is the Phantom Extension. In this article, we’ll delve into the intricacies of this extension, guiding you through installation, setup, and optimal usage for a seamless crypto experience.