Milan Mazurek (REPUBLIKA): Výrobcovia vakcín dostali pokuty za podplácanie lekárov a falšovanie štúdií!


Najväčšia zdravotnícka spoločnosť na svete Johnson & Johnson dostala obrovskú pokutu!

Nakoľko výrobcovia vakcín za ich kvalitu a bezpečnosť neručia je potrené zohľadniť aj ďalší faktor o ktorom nechcú hovoriť a ktorý prispel k tomu, že ľudia sa rozhodli netestovať na sebe tieto výrobky. Ako príklad vo svojej rozprave uvádza poslanec Mazurek spoločnosť Johnson & Johnson, ktorá je mimochodom najväčšia zdravotnícka spoločnosť na svete a v roku 2013 dostala pokutu vo výške 2,2 miliardy dolárov od USA!

„Firmy, ktoré vyrobili vakcíny, ktoré do nás chce vláda napichať, majú dlhú históriu podvodov a klamstiev, ktoré na svete napáchali. Prakticky každá z nich dostala od americkej vlády gigantické, rekordné pokuty za uplácanie lekárov a falšovanie klinických štúdií, aby na trh priniesli nebezpečné lieky!

Ľudia sa teda môžu oprávnene obávať, že spoločnosti s kriminálnou históriu, neručiace za svoje výrobky predsa nie sú dôveryhodným subjektom, od ktorého si majú nechať niečo povinne do tela pichnúť! Musí to ostať na slobodnej vôli každého z nás a ľudia nesmú byť za svoje rozhodnutie nijako diskriminovaní,” píše Milan Mazurek, poslanec NR SR za hnutie REPUBLIKA.

O najväčších podlostiach týchto spoločností nájdete zhrnuté aj na tomto linku:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_largest_civil_only_pharmaceutical_settlements?fbclid=IwAR3CV9l-dnCxyaRL5kpz0esLJzBUtoiTIHMOfyDRk_kcDfbWxjVpVyNUNj4

Viac v priloženom zázname:


23 thoughts on “Milan Mazurek (REPUBLIKA): Výrobcovia vakcín dostali pokuty za podplácanie lekárov a falšovanie štúdií!

  1. Spätné upozornenie: buy cloned credit cards online​
  2. Spätné upozornenie: buy vigrx plus
  3. Spätné upozornenie: magnum research desert

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *