Milan Mazurek (REPUBLIKA): Výrobcovia vakcín dostali pokuty za podplácanie lekárov a falšovanie štúdií!


Najväčšia zdravotnícka spoločnosť na svete Johnson & Johnson dostala obrovskú pokutu!

Nakoľko výrobcovia vakcín za ich kvalitu a bezpečnosť neručia je potrené zohľadniť aj ďalší faktor o ktorom nechcú hovoriť a ktorý prispel k tomu, že ľudia sa rozhodli netestovať na sebe tieto výrobky. Ako príklad vo svojej rozprave uvádza poslanec Mazurek spoločnosť Johnson & Johnson, ktorá je mimochodom najväčšia zdravotnícka spoločnosť na svete a v roku 2013 dostala pokutu vo výške 2,2 miliardy dolárov od USA!

„Firmy, ktoré vyrobili vakcíny, ktoré do nás chce vláda napichať, majú dlhú históriu podvodov a klamstiev, ktoré na svete napáchali. Prakticky každá z nich dostala od americkej vlády gigantické, rekordné pokuty za uplácanie lekárov a falšovanie klinických štúdií, aby na trh priniesli nebezpečné lieky!

Ľudia sa teda môžu oprávnene obávať, že spoločnosti s kriminálnou históriu, neručiace za svoje výrobky predsa nie sú dôveryhodným subjektom, od ktorého si majú nechať niečo povinne do tela pichnúť! Musí to ostať na slobodnej vôli každého z nás a ľudia nesmú byť za svoje rozhodnutie nijako diskriminovaní,” píše Milan Mazurek, poslanec NR SR za hnutie REPUBLIKA.

O najväčších podlostiach týchto spoločností nájdete zhrnuté aj na tomto linku:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_largest_civil_only_pharmaceutical_settlements?fbclid=IwAR3CV9l-dnCxyaRL5kpz0esLJzBUtoiTIHMOfyDRk_kcDfbWxjVpVyNUNj4

Viac v priloženom zázname:


26 thoughts on “Milan Mazurek (REPUBLIKA): Výrobcovia vakcín dostali pokuty za podplácanie lekárov a falšovanie štúdií!

  1. Spätné upozornenie: buy cloned credit cards online​
  2. Spätné upozornenie: buy vigrx plus
  3. Spätné upozornenie: magnum research desert
  4. Spätné upozornenie: ufabtb
  5. ¿Qué debo hacer si tengo dudas sobre mi pareja, como monitorear el teléfono móvil de la pareja? Con la popularidad de los teléfonos inteligentes, ahora existen formas más convenientes. A través del software de monitoreo de teléfonos móviles, puede tomar fotografías, monitorear, grabar, tomar capturas de pantalla en tiempo real, voz en tiempo real y ver pantallas de teléfonos móviles de forma remota.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *