Milan Mazurek (REPUBLIKA): Vo väzniciach sa menia pravidlá! Generálny riaditeľ rozposlal šialený list !


Očkovací fašizmus už aj v polícii a väzniciach!

O čo im týmto všetkým ide? Pýtate sa a nepoznáte odpoveď? My v hnutí REPUBLIKA sme presvedčení , že týmto konaním ide o šialenú diskrimináciu, úmyselné zvýhodňovanie očkovaných obyvateľov pred neočkovanými, donucovanie neočkovaných obyvateľov Slovenskej republiky k očkovaniu a v neposlednom rade ohrozenie základných ľudských práv a slobôd.

„Dostal sa mi do rúk list Róberta Mudrončeka, generálneho riaditeľa Zboru väzenskej a justičnej stráže, ktorý zaslal všetkým riaditeľom väzníc, s cieľom nastaviť pravidlá pre členov zboru, ako aj väznené osoby tak, aby bolo výhodnejšie sa zaočkovať. Samozrejme diskrimináciou nezaočkovaných osôb! Absolútny fašizmus, prichádzajúci priamo z ministerstva, teda z Kolíkovej kancelárie.

V liste riaditeľom napríklad odporúča:💉 dávať vyššie osobné odmeny zaočkovaným príslušníkom ZVJS,💉 zakázať väzňom, ktorí sa nezaočkujú účasť na športových a spoločenských podujatiach,💉 zaočkovaným väzňom udeľovať viac vychádzok mimo ústav,💉 povoliť osobné kontaktné návštevy len očkovaným väzňom…❌🚷Dokonca prihliadať na očkovanie ako dôležitý faktor “dobrého správania” napríklad pri posudku pre väzňa, ktorý žiada o podmienečné prepustenie!Tento štát sa načisto zbláznil a fašizmus chorej Matovičovo-Hegerovej vlády skrátka musí skončiť!

Slováci musia ísť do ulíc bojovať za svoje práva. Na obrovskom proteste ktorý sa bude konať 1.9.2021!” vyjadril sa na svojej sociálnej sieti poslanec NR SR Milan Mazurek.

Prikladáme Vám napísaný list od generálneho riaditeľa ZVJS Róberta Mudrončeka.