Milan Mazurek (REPUBLIKA): Tento bezcitný a nepredstaviteľne zákerný šialenec by mal sedieť v base!


Už som v živote videl všelijaké kreatúry, ale tento doktor Mengele, bezcitný a nepredstaviteľne zákerný šialenec, je jednou z najhorších, ktoré som mal možnosť poznať.” Reč je o aktuálnom ministrovi zdravotníctva Vladimírovi Lengvarskom! Človek u ktorého neplatí rozhodnutie súdu!

„Nie je ako Matovič, nehádže sa o zem a neplače. Naopak, s kľudom vám povie, že vás oberá o ústavné slobody, že z vás robí podľudí a ešte je na seba, ako každý správny nacistický psychopat, hrdý. Verejne povie, že protiústavnú vyhlášku, za ktorú by mal sedieť v base, bude držať v platnosti a príjme ešte zákernejšiu, tvrdšiu a viac protiústavnú vyhlášku?

Že podľudia pre tohto psychopata už nie sú len nezaočkovaní, ale aj takí, ktorí majú len jednu vakcínu? Píšu mi ľudia, ktorí si prešli týždne trvajúcimi neurologickými problémami, neskutočnými bolesťami hlavy a teplotami a dúfajú, že žiadne dlhodobé následky tejto vakcíny sa ešte nedostavia. A po tomto zážitku si ani za celý svet ďalší takýto neotestovaný koktejl skrátka nechcú nechať pichnúť! Hoci si veľa vytrpeli a ľutujú svoje rozhodnutie, tak majú smolu… Lengvarský ide doslova cez mŕtvoly, ako správny nacistický funkcionár.

Priatelia, viedlo sa veľa rečí, hádok a naťahovaní. Demokracia už neexistuje. Je čas sa im postaviť na odpor a brániť svoje slobody. Aspoň v desaťnásobnom počte ako 17. novembra. Toto nezmenia opoziční poslanci, toto zmení len národ.

Opoziční poslanci ale musia zahodiť stranícke tričká a spoločne sa dohodnúť na veľkom proteste, proti týmto bláznom. Proteste, ktorý bude výsledkom vzájomnej dohody a rešpektu a bude mu predchádzať kvalitná a intenzívna kampaň, aby sme národ dokázali dostať tam, kam vyjsť skrátka musí.

DO ULÍC! Nesmie to byť žiaden trucpodnik, ani narýchlo zvolaný výkrik do tmy. Musí to byť veľké a úspešné. Každý v opozícii sa teraz musí zamyslieť. My v hnutí REPUBLIKA sme pripravení priložiť ruku k dielu vždy férovo a otvorene,” rozčúlene reagoval na svojej sociálnej sieti podpredseda hnutia a poslanec NR SR Milan Mazurek.

Pre nás v hnutí REPUBLIKA je prvoradé zdravie a slobodné rozhodnutie našich občanov a preto budeme neustále bojovať za práva občanov Slovenskej Republiky !

1,5 tis.Marián Hrčka a 1,5 tis. ďalších282 komentárov426 zdieľaníPáči sa mi toKomentovaťZdieľať