Milan Mazurek (REPUBLIKA): Špecializovaný trestný súd je zločinecká inštitúcia


Priatelia, dnes padol rozsudok nad spevákom Jarom Pagáčom, ktorý sa vo svojej hudobnej tvorbe venuje témam starej minulosti Slovanov a Germánov. Používa pri tom symboly, existujúce po tisíce rokov.

Len pre staré slovanské a germánske symboly sa z neho estrogénový špeciálny prokurátor, estrogénový vyšetrovateľ NAKA a estrogénový sudca Pulman, pôsobiaci na špecializovanom trestnom súde rozhodli urobiť “neonacistu” a za pesničky o bojoch starých Slovanov ho poslať na viac ako 4 roky do väzenia na tvrdo! Nikoho nezbil, nikoho neokradol, len spieval pesničky o starých Slovanoch… Dokonca tieto kreatúry odsúdili na dlhoročnú podmienku aj jeho ženu!

Chladnokrvné beštie by bez problémov pripravili malého chlapca o otca len preto, že spieva o slávnej, tisícročia starej minulosti našich národov.

Dnes Najvyšší súd v plnom rozsahu oslobodil Jarovu ženu! Teda potvrdil, že Pulman odsúdil na dlhoročnú podmienku nevinného človeka! A vrátil proces späť na Špecializovaný trestný súd pre až 12 PROCESNÝCH CHÝB! 12 krát pri procese Pulman porušil trestný poriadok a pripravil Jara o jeho práva! To je neskutočné aj na Zimbabwe a nie to ešte na štát v 21. storočí v údajne demokratickej Európskej únii.

Mimochodom, ten istý sudca odsúdil môjho asistenta len za tričko s prvým prezidentom na 3 ročnú podmienku. Nejde teda o žiadnu spravodlivosť, ale krvilačný lov šialencov bez zábran, ktorí sa snažia pozatvárať do basy a zničiť život každému hrdému vlastencovi.

Takto to ďalej nejde! Tieto monštrá už nemôžu ruinovať životy ľuďom na počkanie. Takéto krivenie práva si Slovensko nezaslúži a my sa musíme tejto výzve postaviť zodpovedne a čelom. Špecializovaný trestný súd aj s jeho osadenstvom patrí späť do 50tých rokov, medzi boľševické hyeny, ktoré k nim majú najbližšie.