Milan Mazurek (REPUBLIKA): Prečo plačete zradcovia?


BUĎTE NA SEBA HRDÍ A POSTAVTE SA PRED OBČANOV!

Ministri, poslanci a novinári sa predbiehajú v tom, kto bude fňukať hlasnejšie… Plačú ako malé deti. A pýtam sa ich prečo?

Veď buďte na seba hrdí. Hlasovali ste s plným vedomím a vraj slobodne. Zradili ste Slovensko s potleskom v stoji. Objímali ste sa a radovali ako deti pred vianočným stromčekom, keď ste zradu dokonali. A teraz máte strach? Zrazu sa bojíte vlastného národa?

Na čo ste mysleli, keď ste vedeli, že väčšina ľudí tu americké vojská nechce a vy ste vedome šli proti nim? Čo ste si mysleli, keď ste ľuďom ukázali, že ich máte len za lúzu, odpad a otrokov? Nenapadlo vás toto, keď ste zradili svoj predvolebný sľub, že o cudzích vojskách a základniach bude musieť rozhodnúť národ v referende?

Je to ako keby ste susedovi s úsmevom vykydali na dvor vlečku hnoja a následne nariekali, že si to s vami chce ísť vydiskutovať. Ľudia chcú vedieť, čo vás k zrade viedlo. Kúpili vás? Vydierali vás? Alebo ste len prehnití Judáši z povolania?

Chcú sa vás to opýtať. Keď vás stretnú na ulici, keď vás uvidia pred parlamentom, keď vám napíšu na mail alebo facebook. Zaujíma ich, prečo slovenskí poslanci zradili Slovensko.

Vďaka vám tu môžu americkí vojaci voľne vstupovať, prilietať, odlietať… Dovážať a vyvážať čo chcú. Umiestniť ľubovoľné zbrane a použiť ich na bojové operácie v ich réžii. Nie v réžii Slovenska, ani NATO. Ale pod velením Washingtonu.

Urobili ste zo Slovenska vojenský terč, odovzdali ste našu suverenitu a ohrozili naše životy tým, že ste nás vtiahli do konfliktu, s ktorým nič nechceme mať. Vaša zrada národa nikdy neostane zabudnutá.

Preto sa znovu pýtam, čoho sa bojíte? Ak si za svojím hlasovaním stojíte, ak ste konali v prospech národa a nie proti nemu, tak by ste na seba mali byť hrdí a ísť medzi ľudí s veľkou radosťou.

Ja na vašom mieste by som sa síce išiel udať na najbližšiu policajnú stanicu za vlastizradu, ale vy rozmýšľate inak… Vy ste predsa morálne autority. Tak neplačte a netrepte hlúposti. Celý národ vie ako ste hlasovali a nepotrebujú opozíciu na to, aby im to oznámila.