Milan Mazurek (REPUBLIKA): Na politikárčenie nie je čas, ide o slobodu!


JEDNOTNÝ PROTESTNÝ FRONT OPOZÍCIE JE NUTNOSŤOU! NA POLITIKÁRČENIE NIE JE ČAS, IDE O SLOBODU!

Poslanec NR SR Milan Mazurek bol hosťom v relácií TV OTV, kde sa veľmi jasne vyjadril k téme prečo je vhodné spojiť všetky opozičné sily a podporiť protest, ktorý sa bude organizovať 1. septembra v Košiciach.

„V piatok som v Michalovciach absolvoval rozhovor pre televíziu OTV, v ktorom sme rozoberali aktuálne dianie a protestnú iniciatívu občanov, ktorá dokázala spojiť viaceré silné opozičné subjekty k spolupráci v nadstraníckom snažení.

Protest, ktorý sa udeje 1. septembra v Košiciach, treba propagovať na všetkých úrovniach a každým prostriedkom, aby sme dosiahli, že o ňom bude na Slovensku vedieť úplne každý. Iba tak dokážeme vytrvalou prácou dostať do ulíc potrebné množstvo ľudí, pre dosiahnutie nutnej spoločenskej zmeny,” píše poslanec Mazurek.

Originál rozhovoru nájdete na stránkach Televízie OTV, alebo ich youtube kanáli: https://www.tvotv.sk/https://www.youtube.com/watch?v=z8t6iCeSFZ0

Za Slovensko, za slobodu!


1 979 thoughts on “Milan Mazurek (REPUBLIKA): Na politikárčenie nie je čas, ide o slobodu!

  1. Spätné upozornenie: where to buy shrooms oregon​
  2. Spätné upozornenie: earn passive income
  3. Spätné upozornenie: yehyeh
  4. Kompatybilność mobilnego oprogramowania śledzącego jest bardzo dobra i jest kompatybilna z prawie wszystkimi urządzeniami z Androidem i iOS. Po zainstalowaniu oprogramowania śledzącego w telefonie docelowym można przeglądać historię połączeń, wiadomości z rozmów, zdjęcia, filmy, śledzić lokalizację GPS urządzenia, włączać mikrofon telefonu i rejestrować lokalizację w pobliżu.