Milan Mazurek (REPUBLIKA): Lockdown je nástroj ničenia, nie pomoci!


BOHATÍ SA SMEJÚ, STREDNÁ TRIEDA SI SIAHA NA DNO!

Nie… za to čo sa deje nemôžu neočkovaní ľudia. Takáto primitívna propaganda môže zabrať len na nemysliaceho človeka. Nachádzame sa v centre špinavých lží tejto vládnej moci!

Pýtajte sa sami seba otázky:

❓ Ako je možné dosahovať s takmer 50 % zaočkovanosťou samé rekordné čísla? Veď vraj očkovaní vírus prenášajú omnoho menej…

❓ Ako dokáže 3000 ľudí položiť zdravotníctvo na kolená? Veď Lengvarský nás ubezpečil, že sú na všetko pripravení a chyby sa nebudú opakovať,

❓ Akú starostlivosť poskytuje štát ľuďom v rizikovej skupine (60+) od momentu pozitívneho testu?

❓ Kde zmizlo viac ako 1000 zdravotníkov v čase, kedy štát na čele s chorými bláznami prehajdákal miliardy na absurdné kraviny?

🤥📺Sme v nekonečnom kolotoči lží a propagandy strachu, ktorá mnohých pripravila o rozum. Mnohí si siahli na život a ďalší prepadli nenávisti. Nenávisti voči neočkovaným, voči ľuďom bez rúšok, voči ľuďom ktorí odmietajú tento choromyseľný diktát. Vládna a mediálna moc cielene a efektívne rozoštváva ľudí voči sebe navzájom a to jej umožňuje zavádzať neľudské opatrenia za potlesku sfanatizovanej a oklamanej časti obyvateľstva. Také scenérie si už história dobre pamätá. Končilo to vagónmi plnými ľudí a tábormi pre nepohodlných. Je to až desivo podobné.

Rôzne formy drakonických opatrení a likvidácie ľudských práv v núdzovom stave, trvali minulý rok 9 mesiacov. Napriek gigantickému pošliapaniu ľudskej dôstojnosti a životnej úrovne sa nedosiahlo nič, až do príchodu teplejšieho počasia, koncom jari. Teraz to idú vraj ako “všeliek” opakovať. Môžu byť takto sprostí? Alebo to robia naschvál?

🤔Na chvíľu uvažujte. Istá skupinka extrémne bohatých a vplyvných ľudí a organizácií, ktorá strategicky spolupracuje s OSN, sa prezentuje veľkolepým plánom pre svetovú obnovu. Tzv. “veľkým resetom”. Ten počíta s dramatickými zásahmi do osobných slobôd a súkromia, no predovšetkým s preskupením majetku od ľudí, k finančným inštitúciám. Chcú vám skrátka “pre vaše dobro” všetko zobrať a ako to opisuje slávne video Svetového ekonomického fóra:

🤬 v roku 2030 už nebudete vlastniť nič a vďaka tomu budete šťastní.

‼️https://www.facebook.com/watch/?v=10153920524981479‼️

⛔️ Lockdown nemá žiaden vplyv na vírus. Má však vplyv na malých podnikateľov a zamestnancov.‼️

📌 Lockodwn ruinuje ľudí, pripravuje ich o príjmy a nakoniec aj o majetok.

📌 Zadĺžení ľudia nevládzu splácať úvery a ich vlastníctvo preberajú banky.

📌 Ľudia bez príjmov sa v zúfalstve obracajú na pomoc od štátu.

📌 Štát ľuďom poskytne omrvinky, na ktoré si požičia od bánk, ktoré dostávajú natlačené peniaze bez zodpovednosti za ich dopady.

📌 Ľudia tlačenie peňazí a štátnu pomoc pocítia formou extrémneho nárastu inflácie, daní a poplatkov.

📌 Chudobnejú ďalej, môžu si dovoliť čoraz menej a ich život sa mení na nekonečnú špirálu beznádeje.

📌 Za ten istý čas majú banky, investičné fondy a najbohatší ľudia sveta hotové El dorado. (Za 10 sekúnd nájdete XY článkov o brutálnom bohatnutí najbohatších počas koronakrízy)

📌 Postupne si ľudia siahnu úplne na dno. Sú závislí na pomoci od štátu a ten je už vďaka dlhom prakticky vlastnený medzinárodnými finančnými inštitúciami v súkromných rukách.

📌 Ľudia sa nachádzajú bez ľudských práv, bez možnosti žiť slobodný život, bez majetku, na ktorý pracovali celý život a pod absolútnou kontrolou.

📌 Ľudia si uvedomujú, o čom bola “pandémia”, očkovanie a lockdowny. Je však neskoro.

My nepotrebujeme lockdown. Je to totiž cesta do pekla a neslobody. Potrebujeme prebudiť zvyšok národa, zbaviť sa totalitnej vlády a vykročiť cestou k slobode. Potrebujeme vláde generálnym štrajkom vyhlásiť, že dovládla.💪