Milan Mazurek (REPUBLIKA): Je mi z nich zle, zneužijú všetko!


ČAPUTOVÁ, MÉDIÁ A LIBERÁLI NEMAJÚ HANBU!

Každému príčetnému človeku je ľúto nevinných ľudských obetí rukami vraha, ktorý sa očividne pomiatol. Každý odsudzuje krvilačné vraždenie, bez ohľadu na motív bezcitného páchateľa. Povedzte mi však aj vy. Nemáte ten pocit, že súčasné médiá, Čaputová a liberálni politici len čakajú na takéto tragédie s cieľom ich do pár minút začať využívať proti svojim politickým oponentom, ktorí s nimi nemajú nič spoločné? Alebo si na nich robiť zvrátenú politickú kampaň?

Ešte aj redaktori Denníka N museli priznať, že osoba, ktorú označujú za vraha prakticky nesledovala politiku na Slovensku, ale zdroje svojich názorov a motiváciu pre svoj ohavný čin hľadala u akýchsi amerických neonacistov. Vlasteneckí politici, ktorí si ctia naše tradície a milujú Slovensko sú však aj napriek tejto skutočnosti vystavovaní nenávisti, paľbe iracionálnej kritiky a štvavej kampani.

Dostal som za posledný deň veľa vyhrážok, alebo volaní po mojej smrti, či neľudskom utrpení, ktoré si vraj zaslúžim len preto, že niekto, kto to nemal v hlave v poriadku a sledoval akýchsi neonacistov v USA, spáchal ohavný zločin… Už si z toho nič nerobím, vďaka médiám a liberálnym politikom ako Čaputová je to dennou súčasťou môjho života posledných 6 rokov a polícia mi už pred dvoma rokmi oznámila, že vyhrážky zabitím voči mojej osobe sa budú riešiť, až keď k niečomu dôjde. Teda, že môj život nemá žiadnu hodnotu. A musel som sa s tým naučiť žiť, pretože nie som žiadna vyvolená menšina, ale vlastenecký politik, ktorého systém nenávidí.

Je mi však už zle, zdvíha sa mi žalúdok, ako všetky tieto liberálne úderky cielene polarizujú spoločnosť s vidinou dosiahnutia ďalšieho míľnika pri procese premeny spoločnosti v ich zvrátený obraz. Obraz totality jedného názoru a spôsobu života.

Vyzerá to tak, že ich tragédie posúvajú dopredu. Klamstvo je ich pracovnou metódou a nenávisť, ktorú šíria voči svojim oponentom dlhé roky, spôsobila že spoločnosť je rozdelená ako nikdy predtým. A ešte nemajú kúska hanby, aby hovorili, že nenávisť šíria práve tí druhí.

Pýtam sa:
Kto násilne nútil ľudí do testovania, ktoré nemalo žiaden význam a robil menejcenných podľudí z tých, ktorí tomu vzdorovali?

Kto intenzívne poštvával časť spoločnosti proti ľuďom, ktorí chceli len slobodne žiť a nepodvoľovať sa totalitným opatreniam bez vedeckého základu? Kto ich motivoval k udávaniu susedov bez rúška?

Kto mučil deti a zakazoval im chodiť do školy. Kto ponižoval malé detičky a vystavoval ich zákazu chodenia do škôl a škôlok, lebo rodičia odmietali násilné testovanie bez opory v realite a faktoch?

Koľko ľudí ste dostali na dno v stave, kedy ostatné národy už dávno slobodne žili a vy ste im neumožnili podnikať a chodiť do práce?

Koľko ľudí si vzalo svoje životy z pocitu beznádeje, do ktorej ste ich dostali?

Koľko rodín bolo zničených a zdrvených? Koľko detí prišlo o svoje detstvo a zostali s traumou na celý život?

Len si spomeňte ako malé dieťa prišlo o život, lebo ho lekárka nevyšetrila. Keďže vy hyeny ste povedali, že lekára a starostlivosť si zaslúžia len očkovaní a deti neočkovaných nemajú právo na zdravotnú starostlivosť… Vedome ste sa zahrávali so smrťou najzraniteľnejších. Tých, ktorí nemôžu za to, akí ste h*jzli. So smrťou detí.

Ste odporné kreatúry, ktoré spôsobovali smrť nevinných po celom Slovensku. Vzali ste ľudské práva celému národu. Znásilnili Ústavu a rozbili právny štát. Všetko s posvätením madam Čaputovej, ktorá dnes roní falošné krokodílie slzy.

Zomreli tu nevinní ľudia. Rovnako ako pri neľudskej beštii, ktorá ožratá sadla za volant. Najdôležitejšie pre vás na tejto tragédii je ale to, akú mali sexuálnu orientáciu? Jediné čo vás trápi je, že boli príslušníkmi menšiny? Vnímate sa vôbec? Počujete? A nehanbíte sa pozrieť do zrkadla?

Míňate milióny eur na prenasledovanie opozičných politikov. Na špehovanie ich sociálnych sietí. Na zatváranie spevákov za to, že spievajú o tisícky rokov starej histórii, na prenasledovanie historikov atď… Vyrábate falošných “extrémistov”, ale tí, ktorí si verejne po sociálnych sieťach píšu o tom, ako chcú vraždiť, tých si nevšimnete. Tam naša skvelá protiextrémistická jednotka NAKA nedovidí. Má asi totiž veľa práce s politickými procesmi a honom na čarodejnice.

Zlyhali ste na plnej čiare. Ste hanbou Slovenska a nemáte žiadne morálne právo ukazovať prstom na tých, ktorí za nič nemôžu, odsudzujú tento ohavný čin a odsudzujú aj vaše viac ako dvojročné konanie a šírenie nenávisti.

Médiá, liberálni politici, Čaputová… nemám k vám žiadnu úctu. Je mi z vás zle, neverím vám ani slovo.