Milan Mazurek (REPUBLIKA): Národ, ktorý nechráni deti, nemožno nazvať civilizovaný


NÁROD, KTORÝ NECHRÁNI ANI DETI, SA NEMÔŽE NAZÝVAŤ CIVILIZOVANÝM!

„Moja mailová schránka, ako aj schránka správ na facebooku je zaplnená príbehmi od ľudí, ktorým nebola poskytnutá zdravotná starostlivosť, pretože nie sú očkovaní. Dokonca sa toto šialenstvo týka aj detí! V Jarovniciach má Mikasova vyhláška prvú detskú obeť, kedy sadistická lekárka odmietla pomôcť 4 ročnému chlapcovi, pretože jeho mama nebola očkovaná.

Dnes zabili dieťa v osade v Jarovniciach. Čo im zabráni zajtra zabiť aj to vaše?

Pri prechádzke v nádhernej Pieninskej prírode som si spomenul na video Daniela Landu, ktoré som mal možnosť nedávno vidieť a jeho vyjadrenie mi rezonuje v ušiach. “Radšej smrť, než žiť v tejto totalite…” Tak nejak si pamätám jeho inšpiratívne znejúce a pravdou naplnené slová. V tom momente som sa musel k situácii na Slovensku vyjadriť a natočiť toto video.

Táto vláda musí padnúť. Padnúť za každých okolností a ľudia, ktorí zabíjajú národ týmito odpornými opatreniami musia byť postavení pred súd. Koľko detských obetí musí prísť, aby sme pochopili, že sme sa ocitli v kritickom bode? Spoločnosť, ktorá nechráni svoje deti sa nemôže nazývať civilizovanou!

Čakajú nás protesty v krajských mestách. Je potrebné povstať, ” napísal na svojom facebookovom profile poslanec NR SR Bc. Milan Mazurek.