Milan Mazurek: Podľa vlády nesmiete byť len zdravý! Musíte byť zaočkovaný, za každú cenu!


Ako inak sa dá komentovať šialenstvo, ktoré predviedli hlupáci, ktorí si vravia vládni odborníci? Povedzte mi prosím, ktorý odborník sa podpísal pod nariadenie, že prekonanie ochorenia vám postačí len na 90 dní? To nikto normálny urobiť nemôže, nie to ešte lekár.

Je všeobecne známe, že prirodzená imunita je neporovnateľne lepšia a vydrží dlhšie. To je však hlupákom vo vláde, parlamente a všetkých tých “orgánoch” jedno, lebo veda a medicína ide bokom. Záujem je očkovať, očkovať až do zbláznenia. Zdravý, chorý, mladý, starý… každý sa postupne musí naočkovať, bez ohľadu na následky.

Prečo myslíte, že vám najprv dali tri možnosti, v podobe OTP? Aby mohli postupne jednu odobrať a nechať len OP. Následne skrátia P, aby po čase ostalo len O. Ako ich legendárny omikron, ktorý podľa mňa zobral posledné zvyšky mozgových buniek vládnych poslancov a ministrov frontálnym a zdrvujúcim útokom.

Očkovanie už nie je o zdraví a medicíne. Je o politickom nátlaku a poslušnosti. Aj keby vás malo zabiť, či zmrzačiť, cieľom je vás k nemu proste donútiť.

Neprekvapuje ma, že vo vláde nie je nikto s chrbticou, ani že sa správajú ako totalitná mašinéria. Fascinuje ma už len, ako niekto môže hlupákov, ktorí sú schopní toto podpísať, nazývať odborníkmi.

O VÍRUS TU NEJDE! Kto toto ešte nechápe, môže sa spriateliť so Sabakom.


99 thoughts on “Milan Mazurek: Podľa vlády nesmiete byť len zdravý! Musíte byť zaočkovaný, za každú cenu!

 1. Očkovať…len cez moju mrtvolu.Toto nieje žiadna vlada.SKUTOCNA VLADA SA SPRAVA INAK OBCANOM.NA KAZDEHO JE METER PRIPRAVENY!!!BLIZI SA ICH KONIEC!!!

 2. ZAŽILA SOM SOCIALIZMUS.. OBYČAJNÝ ČLOVEK SA MAL SUPER.. ISTOTA, NEBALI STE SA, ŽE NEBUDETE MAŤ PRÁCU, ŽE NEDOSTANETE ZDRAVOTNÚ STAROSTLIVOSŤ, A VŠETKO ČO ČLOVEK POTREBUJE PRE ŽIVOT SVOJICH DETÍ. NAŠI RODIČIA A STARÍ RODIČIA, AKO SÁM PÁN MAZUREK POVEDAL, VYBUDOVALI TÚTO KRAJINU, PRE NÁŠ LEPŠÍ ŽIVOT.
  TERAZ SA ČLOVEK HANBÍ, ŽE ŽIJE V ŠTÁTE, KDE ČLOVEK NEMÁ ŽIADNU HODNOTU. PENIAZE SA STALI NÁSTROJOM PRE VYKONÁVANIE TOHO NAJHORŠIEHO.. A TO SÚ ĽUDSKÉ ŽIVOTY. ĽUDIA POPRICHÁDZALI O PRÁCU, PENIAZE, KTORÉ SÚ POTREBNÉ, ABY VÔBEC ČLOVEK PREŽIL. NIKTO SA NESTARÁ, ČI PREŽIJETE, ALE HLAVNÝM BODOM JE TO, ŽE AKÝM SPÔSOBOM, VLASTNE DONUCOVACIM SPÔSOBOM, AKO DOSTAŤ DO VÁŠHO TELA CHÉMIU, KTORÁ KEĎ VÁS NEZABIJE HNEĎ, TAK NESKORŠIE URČITE. NAŠU KRAJINU IDÚ ZAPREDAŤ A NIKOHO Z NÁS SA NEPÝTAJÚ, ČI TO CHCEME.. CHCÚ OČKOVAŤ DETI, NAPRIEK TOMU, ŽE NAŠE NAJMÚDREJŠIE KONZILIUM ZHODNOTILO, ŽE JE TO NAJLEPŠIA CESTA… CESTA, ALE K TOMU, ŽE DETI BUDÚ MAŤ ČASOM, ALEBO AJ HNEĎ, ZDRAVOTNÝ PROBLEM, KTORÝ SA UŽ NEDÁ VRÁTIŤ SPÄŤ. PEVNE VERÍM, ŽE TO NAŠE SLÁVNE KONZILIUM, BUDE RAZ ZA TO PYKAŤ, LEBO AKO SA UŽ PÁR VÝZNAMNÝCH ĽUDÍ VYJADRILO, ŽE JE TO VRAŽDA, JE TO NOVODOBÁ GENOCÍDA. PRETO VĎAKA ZA ĽUDÍ, KTORÝM TO NEJE JEDNO, KTORÍ SA NEBOJA VYSTÚPIŤ VEREJNE. ĎAKUJEM PÁN MAZUREK, ŽE POMENUVATE VECI PRAVÝM MENOM.

 3. Spätné upozornenie: bonanza 178
 4. Spätné upozornenie: Automation testing
 5. SightCare is a powerful formula that supports healthy eyes the natural way. It is specifically designed for both men and women who are suffering from poor eyesight.

 6. Aizen Power is a dietary supplement for male enhancement sexual health that is designed to help enhance men’s performance and improve overall health.

 7. Dentitox Pro™ Is An All Natural Formula That Consists Unique Combination Of Vitamins And Plant Extracts To Support The Health Of Gums

 8. GlucoTrust 75% off for sale. GlucoTrust is a dietary supplement that has been designed to support healthy blood sugar levels and promote weight loss in a natural way.

 9. PuraVive is a natural supplement that supports weight loss naturally. The supplement is created using the secrets of weight loss straight from Hollywood.

 10. Sight Care is all-natural and safe-to-take healthy vision and eye support formula that naturally supports a healthy 20/20 vision.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *