Michala Gánovská: Žena v domácnosti je najnovšie toxický trend?


Na TikToku sa rozmohol nový toxický trend – takto nazývajú progresívci tradičnú rodinu. Vysmievajú sa tomu, že žena sa stará o muža. Asi všetci vyrastali v liberálnej rodine s feministickou matkou a transrodovým otcom.

👎 Vysmievajú sa tomu, že žena sa stará o muža. Asi všetci vyrastali v liberálnej rodine s feministickou matkou a transrodovým otcom. Ženu v domácnosti nazývajú ,,Frajerkou v domácnosti“ a všetko okolo nej je toxické.

👎 Keď žena neprahne bezhlavo za kariérou a nedá si zamraziť vajíčka, tak je všetko toxické. Podľa novodobých samozvaných udavačov trendov je ,,nový fenomén“ tradičnej ženy nevhodný pre mládež.
Pre mládež je teda vhodný model LGBT rodiny s dvomi lesbickými matkami, či polyamorfné vzťahy s tromi a viacerými osobami? Či trans-otec a trans-matka? Či adopcia a dvaja otcovia?
Lebo už sa v tom strácam.

👎 Na TikToku odsudzujú ženy, ktoré sa rozhodli starať sa o domácnosť a podľa moderných progresívnych užívateľov je takáto žena ovca bez názoru a vlastnej hodnoty.

Apropo, hodnota!

Vážili ste si matku, keď vám doniesla teplý obed? Keď ste mali vždy navarené a vypraté oblečenie? Títo liberáli zrejme tiež. Ale nazvali by vlastné matky ovcami?

Najnovšie sa smejú tomu, že žena chce vytvoriť pre muža domov, kde by sa rád vracal. Keď sa bude muž tešiť domov, obaja budú šťastní a to sa kedysi nazývalo láskou – dnes je to vraj zlý príklad pre mládež, lebo žena by mala byť viac feministická a zakladať si na svojej kariére.

A mimochodom – kariéra sa dá robiť, aj keď máte muža a deti. Ale za predpokladu, že sa radi vracajú domov.

Takže ,,Frajerka v domácnosti“ je frajerka😎, lebo nepodľahla plytkému povrchnému trendu, ale chce vybudovať hlboký a trvalý vzťah. Či už sa popri tom bude ďalej vzdelávať, je jej vec.
Stará múdrosť hovorí:,, Daj žene spermiu, ona ti dá dieťa. Postav jej dom a ona ti dá domov…“

✅Silná žena nepotrebuje feminizmus. Potrebuje lásku a rodinu.