Mazurek: V septembri nás pripravia aj o právo voliť!


“Žijeme vo fašistickej diktatúre a je potrebné ju zastaviť! Každý Slovák bude čoskoro vedieť, že 1. septembra je možnosť postaviť sa tejto tyranii na doteraz najväčšom proteste v Košiciach. Musíme im ukázať obrovskú vôľu národa, zastaviť to šialenstvo a vyhnať ich odtiaľ.”

“Priatelia, uprostred septembra začína parlamentná schôdza, kde si chcú už len doladiť posledný technický detail, ktorým budú môcť jednoduchou vyhláškou zakázať neočkovaným voliť. V hnutí Republika prichádzame s protinávrhom, aby sme túto šialenosť v zákone zakázali. Všetko im to však umožní existencia posledného zákona o covid pasoch, ktorý prešiel len vďaka zrade Kollára.”

P.S. Internetom sa opäť šíria nejaké nezmysly, že odkláňame ľudí do Košíc, keď v BA bude deň otvorených dverí v parlamente. Oni ani len neuvažujú o dni otvorených dverí a tak ako ho zrušili s výhovorkou na epidémiu minulý rok, tak ho neuskutočnia ani tento rok. Nie sú samovrahovia, aby sa postavili zoči voči všetkým tým nahnevaným ľuďom, ktorým zakázali vstup do parlamentu. Lebo majú strach… Neverte preto prosím každej hlúposti na internete 🙂