Milan Mazurek (REPUBLIKA): Očkovanie nie je všeliek


“Izrael potvrdzuje to, na čo som sa pýtal v parlamente už v novembri minulého roka: budú vaše vakcíny fungovať na nové varianty?”, hovorí poslanec NR SR Milan Mazurek.

Nikto mi nevedel odpovedať, lebo sami nevedia vôbec nič! Hlavne, že to ľuďom nanútia zo všetkých strán, hoci to môže mať negatívne následky na ich zdravie a môže to byť v celkovom hľadisku neefektívne.

Teraz už vieme, že očkovaním sa to nevyrieši a povinná vakcinácia týmito látkami je zločinom proti ľudskosti. Alebo budú spochybňovať aj realitu v Izraeli?

Rozhodol som sa, že Mengelemu (Lengvarskému) položím v interpelácii niekoľko otázok, ako napr.:

  • Vzhľadom na preukázateľnú slabú efektivitu vakcín voči novým variantom, pristúpi ministerstvo k zodpovednej príprave zdravotníctva pre zabezpečenie komplexnej zdravotnej starostlivosti pre všetkých pacientov, miesto pokračujúceho nátlaku na neefektívne očkovanie?
  • Zabezpečí ministerstvo účinné preventívne doplnky a liečivá pre ľudí v rizikových skupinách obyvateľstva a bude ich distribuovať spolu s brožúrami o ich použití a s motiváciou k zlepšeniu zdravotného stavu rizikových skupín?
  • Vyvodí ministerstvo zodpovednosť voči osobám, zodpovedným za rozhodnutia vedúce k investícií finančných prostriedkov do reklamných kampaní vakcinačných produktov súkromných firiem, ktoré odmietajú za tieto výrobky prevziať zodpovednosť, vzhľadom na ich preukázanú nízku účinnosť a teda zrejmú neefektivitu?
  • Po skúsenostiach z Izraela alebo Veľkej Británie, kde sa preukázala neexistencia “kolektívnej imunity” po vakcinácii, prestane ministerstvo s tvorbou politík, zvýhodňujúcich zaočkované osoby, voči nezaočkovaným, keďže tieto politiky boli prijímané na základe falošného predpokladu?

Toto obludné znásilnilňovanie slobody sa už musí skončiť! Odpovede vám neskôr zverejním.

https://www.tvnoviny.sk/koronavirus/2033804_zaockovany-izrael-ma-vyse-1000-novych-pripadov-a-vyhlasil-ze-vakciny-samy-o-sebe-pandemiu-nevyriesia?fbclid=IwAR3VYpFPFL9nRyY37N31aqW-A3ZAScBnQlc60TzDeRS_3yHjgaYzZo5qvqM