Miro Suja (REPUBLIKA): Liptov povedal jasné NIE ekoteroristom z Ministerstva ŽP


Dnes som sa v obci Liptovské Revúce zúčastnil prerokovania o zaradení územia Lúky pri Liptovských Revúcach do národného zoznamu území európskeho významu.

„Teší ma, že miestni ľudia, majitelia a obhospodarovatelia pozemkov berú túto tému vážne a prišli na prerokovanie vo veľkom počte, čo Budajoví ľudia očividne nečakali. Kvôli korone je vraj také množstvo ľudí v sále neprípustné a je potrebné vytvárať menšie skupiny, čo miestni odmietli a rokovanie tak neprebehlo. Teší ma, že títo ľudia ukázali odvahu a vzopreli sa Budajovým nezmyslom,” uviedol na svojom facebookovom profile poslanec NR SR Miroslav Suja.

Záznam rokovania, ktoré sa neuskutočnilo si môžete pozrieť v priloženom zázname:


7 260 thoughts on “Miro Suja (REPUBLIKA): Liptov povedal jasné NIE ekoteroristom z Ministerstva ŽP

  1. Spätné upozornenie: Bubble Tea
  2. Spätné upozornenie: weed delivery Toronto
  3. I need to [url=https://doxycycline.monster/]buy online doxycycline[/url] urgently, how soon can it be delivered?

  4. I’m constantly checking for discounts or coupons to bring down the [url=http://allopurinolf.com/]allopurinol cost[/url].

  5. What’s the point of gambling with [url=https://lasixpro.com/]online lasix without prescription[/url] when you can see a doctor and play it safe?

  6. It is important to verify the legitimacy of [url=http://synthroid.monster/]Synthroid com[/url] before making a purchase.

  7. [url=http://metformin.monster/]Metformin purchase Canada[/url] made affordable and convenient – choose us for your next purchase.

  8. The duration of treatment with [url=https://doxycycline.monster/]doxycycline mono[/url] depends on the condition being treated.

  9. I had a bad allergic reaction to [url=https://lisinopril.monster/]lisinopril metoprolol[/url] and had to go to the emergency room.