Milan Uhrík hlasoval v EP proti LGBTIQ zóne


Europarlament vyhlásil územie EÚ za “zónu slobody pre LGBTIQ”. Niektorí europoslanci skrátka už nevedia čo so sebou a to, že EÚ nie je oficiálne “LGBTIQ zóna” ich trápi najviac na svete.

Úbohé, ale reálne.Toto uznesenie je reakciou Bruselu na konzervatívnu politiku Poľska a Maďarska, ktoré tejto ideológii nechcú ustúpiť a zavádzajú zákony na ochranu tradičných hodnôt a podporu rodín.

Faktom je, že nikde na svete nemajú príslušníci LGBT pre život také priaznivé podmienky ako v EÚ. Reči o diskriminácii a vyvolávanie neustáleho pocitu viny u verejnosti sú prehnané.

Slovensko patrí do strednej Európy. Slovensko patrí k V4. A v budúcnosti bude Slovenská REPUBLIKA ochraňovať zdravý rozum a tradičné hodnoty presne tak razantne, ako to robí dnes Poľsko a Maďarsko.

Neustúpime ani o krok! A ani nebudeme musieť, pretože stredná Európa (V4) držiaca spolu je v inštitúciách EÚ najsilnejším blokom, silnejšia ako Nemecko, silnejšia ako Francúzsko (práve preto dostala Matovičova bábková vláda za úlohu V4-ku rozbiť).

Jednoducho, dúhová ideológia 🏳️‍🌈 v strednej Európe nevyhrá!