Biznis okolo korony nabral už príliš obludné rozmery


Biznis okolo korony nabral už príliš obludné rozmery 💸 Farmaceutické korporácie a jedinci nacicnutí na vládne “proti-covidové” kšefty sa kúpu v peniazoch. Takto tu korona bude, aj keď nebude. Až kým ten systém nezmeníme!

Na kolosálne stámiliónové kšefty s testami a chorými je už aj na Slovensku nacicnutích príliš veľa ľudí a organizácií. Uzavreli sa do kruhu. Vláda – núdzový stav – nákup testov – strašné výsledky – opäť núdzový stav – opäť nákupy, atď. Tento stav je chorý.

Ak dostane nemocnica za smrť covid pacienta napr. 2000 eur a za smrť na infarkt 80 eur, tak hádajte, na čo budú všetci umierať? Netvrdím, že s Covidom ľudia nezomierajú. Tvrdím, že systém je nastavený nezdravo a až príliš mnoho ľudí a inštitúcií motivuje, aby krízu sami udržiavali alebo zhoršovali.

Potom sme svedkami tak bizarných scén, že nemocnice nevedia nájsť pacientov, ktorých majú podľa papiera hospitalizovaných na Covid alebo že na jednej ulici sa otvoria aj 4 MOM-ky 🚑, lebo je to úžasný kšeft.

Bojovať proti epidémii tým, že okolo toho vytvoria mega lukratívny kšeft je ako keby chceli bojovať proti kriminalite tým, že policajtom zvýšia odmeny za každú vybranú pokutu. Zákonite to skončí len ako šikana ľudí. Alebo ako dávať asociálom z osady dávky za ničnerobenie a čakať, že jedného dňa sa zodvihnú a začnú pracovať. Proste logika postavená na hlavu.

Podobne je to aj s farmaceutickými firmami. Nielenže je naivné dúfať, že zbrojárskym firmám ide o mier a farmaceutickým firmám o zdravie. Pri takýchto gigantických miliardách je na mieste otázka či im už nejde aj o presný opak. Veď načo liečiť ľudí lacným Ivermektínom, keď môžeme každý rok očkovať celý svet za stovky miliárd dolárov?!

Americká farmaceutická firma Moderna očakáva tento rok tržby z predaja vakcín proti koronavírusu 18 miliárd dolárov, BioNTech odhaduje tržby 15 miliard dolárov, atď. Za tento rok celkom slušné privyrobenie. A o rok znovu… 📆 Z toho sa už dá nejako vyžiť, no nie? Čo by pre to nespravili?

Nebojte sa, farmaceutický priemysel už myslí aj na naše budúce dobro (a popri tom aj na svoje budúce zisky). Konzorcium Pfizer a BioNTech už teraz testuje novú verziu vakcíny proti juhoafrickej mutácii vírusu. Už teraz si buďte istí, že potom príde ďalšia, ďalšia a ďalšia – mutácia aj vakcína… 💉 Až kým ľuďom nezapne, o čo tu naozaj ide.

Lekári a zdravotníci, ktorí sa trápia a v nemocniciach zachraňujú životy si zaslúžia odmeny.

Ale motivácia celého systému jednoducho nemôže byť nastavená tak, že “čím viac chorých, tým viac zarobíme”. Lebo aká je motivácia, taký bude výsledok.▶ Biznis s krízou musí skončiť! ❌ EÚ aj vláda musí prestať počúvať a poslúchať “odborníkov” a obchodníkov z farmaceutických korporácií a začať počúvať lekárov, ktorým ide skutočne o zdravie ľudí, a ktorí sa ani teraz neboja ísť proti prúdu.

Takí ľudia existujú, len sú súčasným systémom udupávaní do zeme.

Toho však tie súčasné poslušnícke “elity” nebudú nikdy schopné. Je to pre nich zlatá baňa. Vedia, že oni vládnuť už nikdy nebudú, a tak si chcú nahrabať, čo sa dá. Čím skôr skončia, tým lepšie pre Slovensko.