Jozef Viktorín (REPUBLIKA): Suterén od “Demokratov”


Bývalý minister vojny, dnes poslanec Naď, v súkromnej televízii zas klamal ako počas ministerských čias. Vraj je obranyschopnosť SR najlepšia v histórii, vraj za neschopnosť „matovičovských kádrov“ môže opozícia a vraj podpora jeho strany je oveľa vyššia.

Viete, on nemôže prekvapiť pozitívne. Nedokáže to. Preto sa chytá slamky výrokmi spomínaného typu. Maľovať si predstavu o pripravenosti brániť je cesta do záhuby. Napríklad len také materiálne a technické vybavenie. Logicky, kto za to môže? Predsa politický nominant OĽANO a amatér Naď.

Strata dôveryhodnosti OS SR je jasný dôkaz, že tento minister bol najväčším omylom v krátkej histórii Slovenska. Takto dôveryhodnosť nezdevastoval žiadny predchodca, a to tam už bol aj jeho kamarát Galko. Je zjavné, že nevie vnímať a prijímať realitu.

Ľudia majú dosť týchto politických pobehajov, ktorí sú zrazu Demokrati a nikto nevie čo budú zajtra. Typické. Len je záhada, že prečo majú „nezávislí novinári“ potrebu stále ho mať vo svojich reláciách. Podobné predvolebné fatamorgány sú tu vždy. Hoaxy na dennom poriadku a „slušní“ si myslia, že občan nevie. Páni, tešte sa na voľby. Tam uvidíte, že ľudia nezabudli a vedia o Vás veľmi dobre.