Jozef Viktorín (REPUBLIKA): Prečo takto klamete občanov?


Boris Kollár, prepytujem predseda slovenského parlamentu, povedal v TV TA3, že je v opozícii. Dobre, ale zaujímalo by ma, kedy na to prišiel a kedy sa mu to stalo. Inak povedané, prečo takto klame občanov.

On je totiž vždy tam, kde zacíti šancu pre seba samého. Nie pán Kollár, nepleťte nám hlavy – vy ste stále v koalícii. A nie len to: máte svoj významný a nezmazateľný diel viny za všetko zlé, čo si občania za posledné obdobie vytrpeli a čím si museli prejsť.

Vaše smiešne tvrdenia o ruskej propagande svedčia o tom, že pod tlakom faktov o vašej politike a vašom súkromnom živote nemáte argumenty a preto siahate po nevhodnej demagógii. Keď ste v koncoch použijete to známe: “to ruská propaganda”.

Áno, hnutie Republika 🇸🇰 poupratuje aj v oblasti obrany a bezpečnosti tak, aby sa občania cítili bezpečne a slovenská politika bola, tak ako to má byť, autonómna a sebavedomá. A aby konečne myslela na ľudí a na ich prospech. Ľudia, ktorí na Slovensku žijú si to nie len zaslúžia, ale to aj potrebujú.

Opakujem, pre lepšie porozumenie, pán Kollár: ten bordel, ktorý tu zostal po vás, si vyžiada upratať. My sa do toho úprimne a profesionálne pustíme – a to aj v oblasti obrany a bezpečnosti.