Jozef Viktorín (REPUBLIKA): Prebudenie poslanca Krúpu


Tento pán sa po prestupe do SaS zrazu prebudil. Predstavte si, že chce odstúpenie ministra vnútra. Dôvod? Vraj nezvláda krízové situácie! Vitajte v realite, pán poslanec.

Žeby ten Váš paralelný svet zostal v „materskej lodi“ OĽANO? Alebo ste to dobre vedel celý čas od zvolenia do NR SR? Že minister vnútra je neschopný riadiť také dôležité ministerstvo, vedeli všetci, ktorí vidia a ktorí ho poznali z predchádzajúcej práce. Jeho nominácia je omyl, čo potvrdzuje aj prístup k plneniu povinností.

No a teraz „zásadné“ vyhlásenie, lebo teraz môžem, teraz som v pozícii? Bobrík mlčania sa zrazu u Vás stratil. A to je tá faloš a schopnosť hovoriť to, čo je potrebné, výhradne z pohľadu politickej budúcnosti.

Vy, pán poslanec, vlastný názor nemáte a odísť s ministrom by ste mali aj Vy so svojimi mizernými, vraj analytickými schopnosťami. Minimálne z pozície predsedu výboru pre obranu a bezpečnosť. Nič neviete, nič ste nepriniesli. Len stres a hádky. Radšej nič nehovorte, zaplaťte si svoje účty a choďte. Ľuďom Vaše komentáre chýbať nebudú.