Jozef Viktorín (REPUBLIKA): Odvolaní ministri vedia rýchlo rozhodovať, keď ide o záujmy cudzích pánov


Vidíte rýchlosť rozhodovania odvolaných ministrov? Za celé obdobie vládnutia takto rýchlo nerozhodli v prospech občanov, ani v prospech Slovenska. V prospech cudzích pánov a Kyjeva hneď. Rozvrat právneho štátu a facka tej skutočnej demokracii. Nie tej ich.

A dnešné online rozhodnutie? Tragédia v priamom prenose. Viem si predstaviť Naďa a jeho súkmeňovcov ako sa tešia s pohárom sektu v ruke. Znova raz a tvrdo oklamali národ, ktorý im dal hlas. Argument „ľudia nás zvolili, tak môžeme rozhodovať ako chceme“ je tak chybný ako samotný jeho autor, odvolaný Jaroslav.

Strach musí skončiť. Ľudia musia vo voľbách týmto diletantom (a nimi dosadeným progresívcom do úradov) povedať jasné nie. Áno, čaká nás lepší deň, ale bez týchto „demokratov“ a so skutočnou demokraciou, ktorú bude určovať občan.

Dnešné rozhodnutie má svoju históriu a klika Čaputová – Heger – Naď budú v histórii jasne pomenovaní. Všetko zlé má svoj koniec. Ich politický koniec sa blíži. Tak im to potvrďme vo voľbách a hlavne nezabudnime. Republika určite nezabudne. V prípade, že bude v novej vláde, prispeje k vytvoreniu vyšetrovacej komisie, ktorá dá jasné odpovede na počiny týchto samozvaných predstaviteľov moci.