Jozef Viktorín (REPUBLIKA): Nicholsonová je príkladom anti-sociálneho extrémistu


Kto dnes číta slová pani europoslankyne Nicholsonovej, tak chápe, čo chce (pseudo)liberálny politik na Slovensku robiť. Odkazy, že dôchodcovia sa mali viac snažiť a nie nariekať? Že Slovákov komunizmus rozmaznal, lebo dnes „plačú“ nad hroziacou energetickou krízou?

Ona je tá, ktorá najviac používa slová ako fašizmus a extrémizmus. Pani europoslankyňa by si svojimi príspevkami u mňa získala pomenovanie „anti-sociálny extrémista“, a to so všetkým, čo k tomu patrí.

Rozumiem, že Brusel láka a pani používa expresívne výrazy len preto, aby zaujala svoje publikum v niektorých politických subjektoch. Prečo? Jednoduché! Veď predsa chce pokračovať v kariére v Bruseli, no nie? K tomu potrebuje politický subjekt, ktorý ju na kandidátnu listinu zaradí, aby ďalej mohla opľúvať Slovensko a Slovákov.

Ale bolo by dobré prestať s urážaním občanov SR tými prostoduchými myšlienkami. Lebo platí staré známe, že Vy potrebujete ich a chvalabohu oni nepotrebujú Vás. Ten váš „anti-sociálny extrémizmus“ si nechajte pre agresívnych progresívcov v Európskom parlamente, lebo budú tlieskať len oni.