Jozef Viktorín (REPUBLIKA): Boris Kollár – politický chameleón


Boris Kollár opäť raz potvrdil, že je chameleón verný šialeným 90-tým rokom. To čo sa mu dnes podarilo narozprávať v diskusii v televízii TA3 je dokonalým dôkazom, že aktuálne nutne potrebuje prekrývať svoje osobné problémy, ktoré sa stali verejnými.

Mám pre neho dôležitý odkaz: Aj keď je predsedom NR SR, aj napriek tomu sa má vyjadrovať výlučne k tomu, čomu rozumie. Môžem potvrdiť, že takými témami nie je ani Ukrajina, ani Rusko a ani aktuálny konflikt za našimi hranicami. Pán Kollár týmto skutočne náročným témam nerozumie ani rozumieť nebude. Viete prečo som o tom presvedčený?

Jednoducho preto, lebo tento mnohonásobný otecko nerozumie ani vlastnému najbližšiemu okoliu.

Viete, toto sú takí obyčajní falošní politici, bez bázne a hany. Nehovorím len o ňom, ale aj o ďalších, ktorých je aj v jeho „strane“ veľa.

Jemu a jemu podobným treba jasne povedať, že sú len prílepkom na politickom systéme. Je potrebné im dať v deň volieb, 30. septembra najavo, že ich Slováci skutočne nepotrebujú. Pán Kollar a vám podobní insitní politici – šancu ste mali. Po voľbách v marci 2020 ste získali silný mandát. To ako ste s ním naložili, sme všetci zažili, videli a ešte dlho budeme niesť za to následky. Ďakujem, ale naozaj stačilo.