Jozef Viktorín (REPUBLIKA): Agónia v priamom prenose


Koľko času musel stráviť Boris Kollár, aby prišiel s myšlienkou, že menšinová vláda nie je riešenie. Nielen menšinová, ale žiadna v tomto vydaní. Tak sklamať ľudí, ako ste to Vy dokázali, sa snáď ani normálne nedá. Neohurujte tu argumentmi, že kovid, že vojna, energetická kríza atď. Koniec koncov tu ste mohli ukázať, že na to máte. Ukázali ste, že jednoducho riadiť štát neviete a už vôbec nie v kríze.

Len výber niektorých ministrov, zvlášť zo stajne OĽANO, pripomínal zlý vtip. Ministri ako Naď, Mikulec, Budaj, Matovič sú toho jasný príklad. Počúvať iba pokyny a hľadať cesty ako ich plniť, to je cesta do záhuby. To ste robili a de facto stále robíte. Kašlete na občanov, nezaujímajú vás, a to nevysvetlite ani populizmom ala nájomné byty, resp. klamstvom o príspevku 200 eur.

Na jednej strane som rád v politickej rovine, že ste neschopní, čo ukazujete v priamom prenose, ale na druhej strane má to kvôli Slovensku a občanom veľmi mrzí! Takže iba odporúčanie: nešpekulujte ako si chrániť zadky a jednoducho priznajte, že na to nemáte a nevyhovárajte sa raz na Sulíka, druhýkrát na Matoviča a tretíkrát ani neviem už na koho.

Nastal čas nepredlžovať agóniu. Nastal čas odísť. Občan to tak dávno cíti a vy to cítite. Sami s tým nič neurobíte. Takže čím skôr, tým lepšie. Pre všetky generácie. Aj tie súčasné, ale hlavne tie budúce.