Ján Kecskés (REPUBLIKA): Keď citlivé vnímanie nahradí úplná servilnosť


Hanbím sa za vládnu juntu Matoviča, hanbím sa za prezidentku Slovenskej republiky. Ešte nestihol vychladnúť papier a uschnúť toner z tlačiarne kdesi v kancelárií NR SR a prezidentka Čaputová netrpezlivo čakala na podpísanie doslova okupačnej zmluvy medzi Slovenskou republikou a USA.

Súčasná vládna junta je zlepenec bláznov, polobláznov a doslova amerických agentov, ktorí pre svoju lukratívnu budúcnosť urobia všetko, doslova. Pre svojho amerického spojenca spravia doslova čokoľvek. Počas sviatkov pripravia medzirezortné pripomienkové konanie, utekajú do Ameriky podpisovať zmluvu na stoloch s pokrčenými obrusmi ako v štvrtej cenovej, nedovolia opozícií vecne argumentovať v zákonodarnom zbore, proti protestujúcim posielajú desiatky policajtov a slzotvorný plyn.

A na druhej strane je tu prezidentka. Tá, ktorá vždy citlivo vníma problémy obyvateľov Slovenska. Škoda, že len vníma… Namiesto riešenia sa rada promenáduje ako pubertiačka so svojím priateľom Rizmanom kdesi v Tatrách…

Je neuveriteľné, ako sa tento vládny zlepenec “našiel” v témach s prezidentkou. Vlci v ovčích rúnach. Svojím konaním ohrozujú a reálne môžu zaťahovať občanov Slovenska do vojny.

Slováci si zaslúžia viac. Myslím si, že sa skalopevne presvedčili, že politici ako Matovič, Naď, Korčok a Čaputová na Slovensko nepatria!