Bruselskí progresívci a kádeháci sa vyplakali svojim šéfom v Bruseli


Milan Uhrík: “Bruselskí progresívci a kádeháci sa spoločne vyplakali svojim šéfom v Bruseli, že Slováci odmietajú slepú poslušnosť a idú protestovať. A to ich štve.”

“Avizované masové protivládne protesty sa konkrétne nepáčia Šimečkovi, Štefancovi, Nicholsonovej, Lexmanovej, Wiezikovi, Pollákovi a Hojsíkovi… Ľudia protestujúci proti vláde sú vraj “fašisti”.”

“Takže si to zhrňme. Podľa týchto eurošplhúňov nie sú fašisti tí, ktorí nútia ľudí do očkovania, ktorí zavádzajú Covid pasy, segregáciu, zakazujú protesty a nerešpektujú ľudové referendum. Podľa nich nie sú fašisti tí, ktorí brutálne obmedzujú slobodu a všade zavádzajú štátnu kontrolu… Za fašistov sú označovaní tí, ktorí dnes bojujú za zachovanie slobody. Neskutočný paradox. Presne v zmysle starej definície “fašisti budúcnosti sa budú nazývať antifašisti”.”

“Ten list europoslancov svojim bruselským šéfom nebol o Slovákoch. Bol predovšetkým vyslovením ich neochvejnej poslušnosti globálnym elitám.”

“Prečo žalujú? Pretože stojíme na opačných stranách. Oni sú kritici vlády kvôli tomu, že podľa nich očkovací fanatici vo vláde nepostupujú dostatočne tvrdo a výpalnícky. Ak Matovič zavedie tri rúška, oni by prikázali desať. Ak si Matovič zmyslí tri vakcíny, oni by spískali desať do každej ruky. Ten rozdiel je zjavný. Šalejú a chcú protesty zastaviť. Nakoniec čo iné môžu šialenci činiť?”

“Hnutie REPUBLIKA stojí od začiatku na strane slobodnej voľby, plurality názorov, dobrovoľnosti. REPUBLIKA stojí na strane zdravého rozumu a robí všetko pre to, aby sme mohli ZNOVU NORMÁLNE ŽIŤ!”

“Preto sa v septembri zúčastníme protestu PROTI totalitnej a fašistickej vláde! Nech si slniečkari hovoria, čo chcú.”