Milan Uhrík (REPUBLIKA): Veľká vojna na spadnutie❓ Vypočujte si to, je to des, toto Vám v telke neukážu.


Veľká vojna na spadnutie❓ Vypočujte si to, je to des, toto Vám v telke neukážu. V Bruseli sa už otvorene a oficiálne diskutuje o plánoch na dobytie a rozdelenie Ruska.

Vraj neexistuje nič také, ako 🇷🇺 “ruský národ”. Vraj ruské nerastné bohatstvo má patriť celému svetu, a nie len Moskve. Reči ako cez kopirák od Hitlera, keď rozprával o nutnosti rozšírenia “Lebensraumu” a dobitia Sovietskeho zväzu. Slová, ktoré by boli pred rokom nevysloviteľné zaznievajú dnes úplne otvorene.

🇪🇺 Bruselskí štváči navrhujú najprv Rusko sankciami vyhladovať, potom zvnútra cez mimovládky, médiá a opozíciu destabilizovať a následne ovládnuť alebo rozbiť na malé štátiky. Všetci vieme, že Rusi takéto niečo nikdy nedovolia a takéto plány budú najskôr znamenať 3. svetovú vojnu.

Preto apelujem na politikov, držte sa zdravého rozumu! A apelujem aj na Vás, milí občania – ❌ nevoľte strany, ktoré volajú po eskalácii vojny. Pretože do tej vojny nepôjdu zomierať politici, ktorí po vojne volajú, ale opäť len bežní nevinní ľudia. #REPUBLIKA za mier! 🕊