Milan Uhrík: Konzervatívni voliči pozor❗️Brusel nám chce nanútiť, aby aj Slovensko uznávalo mužov ako ženy


‼️ Konzervatívni voliči pozor! Brusel nám chce nanútiť, aby aj Slovensko uznávalo mužov ako ženy. Za pristúpenie celej 🇪🇺 EÚ k Istanbulskému dohovoru hlasovali v Bruseli poslanci z PS a SMERu.

Áno, tento dohovor síce naoko bojuje proti násiliu na ženách. Akurát že ženy definuje “rodovo”, nie biologicky. ☝ Čiže za ženy oficiálne uznáva už aj prezlečených chlapov.

Keďže mnohé štáty nechcú tento dohovor prijať, tak sa Brusel rozhodol, že k nemu pristúpi 🇪🇺 EÚ ako celok. A tým pádom sa stane povinným pre všetky členské štáty. Odhlasovať sa má kvalifikovanou väčšinou, aby si Slovensko, Maďarsko či Poľsko nemohli uplatniť právo veta.

Cez výbory v Európskom parlamente to už včera prešlo. Za pristúpenie celej EÚ k Istanbulskému dohovoru hlasovali zo Slovenska strany PS/SPOLU a SMER (zápisnica z hlasovania je v komentári). Prekvapilo ma to, lebo veď na Slovensku sa predstavitelia SMERu tvária, že odmietajú LGBT a gender agendu. Tak prečo v Bruseli hlasujú za? 🤔

Ja som za Slovensko hlasoval na euro-výbore ❎ PROTI. Rovnako tak hlasovali aj kolegovia z Maďarska (Fidesz), Poľska (PiS), Nemecka (AfD), Španielska (VOX) a z ďalších rozumných strán.

Na 🇸🇰 REPUBLIKU sa môžete spoľahnúť! Ako hlásame, tak aj reálne hlasujeme ✅ A nie sme v Európe sami. Tradičné hodnoty ochránime, lebo ich ochrániť musíme!

https://www.facebook.com/100044386691134/posts/pfbid0Cg5oVgJhSZxZK1Xii4vpzpJZ3k6iJeUMGwiBnQWqMSNy4fnSMQYwe88yyafk6Yq8l/?