Milan Mazurek (REPUBLIKA): ÚPRIMNE ĎAKUJEM VŠETKÝM VOLIČOM HNUTIA REPUBLIKA 🇸🇰


Priatelia a sympatizanti nášho hnutia, dovoľte sa mi Vám z celého srdca poďakovať za podporu v týchto náročných voľbách. Ako hnutie existujeme krátko, no šli sme do volieb v rámci našich možností naplno a chceli vám ponúknuť zmysluplnú alternatívu k neschopným a skorumpovaným štandardným politikom aj na regionálnej úrovni.

Isteže voľby nedopadli prelomovými víťazstvami konzervatívnych a opozičných politických síl, no v prípade našich kandidátov je potrebné si uvedomiť aj dôležité fakty, ktoré vykresľujú situáciu úplne inak.

Napríklad moja kampaň stála dokopy približne 4000 eur. Nemal som jediný billboard, jediný baner a mal som len pár letákov v schránkach. Dosiahol som však skoro 11% a takmer 29 000 hlasov. Predpokladám, že v otázke pomeru investovaných prostriedkov a získaných hlasov som dosiahol najlepší výsledok zo všetkých kandidátov na Slovensku. Oproti cenám kampaní ostatných kandidátov, sú mnou vynaložené zdroje naozaj omrvinky.

Občania môjho okresu ma zvolili za poslanca VÚC, za čo som nesmierne vďačný a znamená to pre mňa obrovský záväzok. Dôveru, ktorú vo mňa vložili nesmiem sklamať, preto pre pokračujúceho skorumpovaného KDHáka Majerského nastávajú neľahké časy. Znamená to, že o každom jeho zlyhaní (že ich je neúrekom), o každej jeho pochybnej faktúre a o každej pochybnej zmluve pre funkcionára KDH, budú vedieť všetci.

Nebudem v zastupiteľstve len sedieť a čakať na odmenu ako ich verní služobníci, naopak, budem aktívny ako aj v NR SR. Skrátka nedám korupcii a klientelizmu v našom kraji dýchať!

Tieto voľby nám však ukázali to najzákladnejšie. Ak sa opozičné a vlastenecké sily budú hrať na vlastnom piesočku, liberáli zatiaľ vytvoria kadejaké absurdné koalície a prevalcujú nás. Ak sa z toho ministraničky a končiace politické štruktúry, ktoré už len dosluhujú nepoučia, musia si vziať poučenie voliči.

V REPUBLIKE 🇸🇰 to myslíme úprimne a jasne vidíte, že, za nami žiadni oligarchovia, žiadne finančné skupiny a milióny eur nestoja. Sme autentickí a nevydierateľní, preto sme pre korupčné štruktúry reálnou hrozbou. Končiace strany a miniprojekty musia pochopiť, že cesta je len v jednote. REPUBLIKA 🇸🇰 je bez debaty najsilnejšou vlasteneckou alternatívou voči súčasnej vláde a v parlamentných voľbách už na nejednotu nebude čas. Budeme musieť hrať na istotu, inak padne Slovensko do ešte hlbšieho bahna, neslobody a otroctva.

Ešte raz vám všetkým ďakujem. Verím, že poučení a jednotní pôjdeme ďalej. Ďakujem členom a kandidátom hnutia REPUBLIKA za neochvejné nasadenie a ďakujem voličom.

Ideme ďalej, bojujeme, nezradíme. REPUBLIKA 🇸🇰