Milan Mazurek (REPUBLIKA) podal trestné oznámenie na starostu obce Žehra


Diskriminácia a teror ľudí v Žehre musí skončiť! Slušní ľudia platia za vodu viac ako asociáli iba preto, že sú slušní!

„Nádherná obec Žehra, na ktorej katastrálnom území stojí aj Spišský hrad je dlhodobo sužovaná problémami, vďaka miestnej osade a klanom, ktoré osadníkov na svoje obohacovanie zneužívajú. Slušní ľudia musia bezmocne pozerať na to, ako osadníci neplatia za vodu a ani za nájomné. Obec im ešte za odmenu odpúšťa dlhy a znižuje ceny na symbolické euro.

Kriminalita, bitky, nulová hygiena a ďalšie klasické problémy osady, kde je viac než 90% miera nezamestnanosti sú trestom pre tých, ktorí chcú žiť slušne a nikomu nič neurobili. Vláda však stojí na strane asociálov. Pripravila pre ich pohodlný život ďalšiu miliardu, ktorú zaplatia pracujúci ľudia zo svojich daní. Takto sa ďalej žiť nedá. Stačilo by, aby analfabeti nemohli kandidovať za starostov a poslancov, aby diskriminácia slušných ľudí nebola podporovaná, ale trestaná, a aby zákon platil pre každého rovnako!

My sa týchto zmien nebojíme a pravidlá nastavíme tak, aby už nikto nemohol byť zvýhodňovaný! Kriminálnici nemôžu beztrestne zotročovať osadníkov v Anglicku a zdierať ich úžerou,“ uviedol na svojom facebookovom profile poslanec NR SR Milan Mazurek.

Viac v priloženom videu: