Tomáš Špaček (REPUBLIKA): Po tomto sa už vládne opatrenia nedajú obhájiť


“Hneď v úvode roka 2022 prišli z Veľkej Británie skvelé správy:

Vďaka omikronu, premoreniu, očkovaniu a liekom sa DESAŤNÁSOBNE znížila mortalita ľudí starších ako 70 rokov, ktorí sa infikovali čínskou chrípkou. Mainstream dokonca tvrdí, že v mladších vekových skupinách je šanca na fatálny priebeh prakticky nulová. V správe sa taktiež uvádza, že čínska chrípka už nepredstavuje v podstate žiadnu hrozbu pre drvivú väčšinu populácie.

Tieto informácie o omikrone naša vláda len ťažko strávi, pretože už im nikto normálny nemôže veriť, že pretrvávajúce opatrenia sú v záujme zdravia občanov.”

Auto v statuse vyzýva občanov, aby mu pomohli tieto pozitívne správy rozšíriť medzi ľuďmi: “Toto sú skutočne prelomové správy a je v záujme každého, aby sa čo najskôr rozšírili medzi ľuďmi. Preto vás prosím, zdieľajte tento status, alebo si ho skopíruje, ak ma náhodou nechcete zdieľať. To mi je vážne jedno, ale jednoducho šírte tieto informácie ďalej, pretože národ musí byť informovaný, aby sa tomuto režimu vzoprel.”

V závere dodáva krátky odkaz pre ministra financií: “Igor, doba lockdownov, karantén a zákazov sa schyľuje ku koncu, tak sa na to psychicky priprav.”

Zdroj informácií: https://www.express.co.uk/life-style/health/1543468/coronavirus-news-covid-risk-of-death-over-70s-vaccine-immunity-treatments?fbclid=IwAR3Pn0iAjqUu_ZjGj991qVEWzuzB8t6snU8AMUdU45O9yi29DZzRRkT7M3I