Milan Mazurek: Túžite po slobode? Podporte protestné zhromaždenia!


Aktuálna situácia si vyžaduje sústavné protesty a sústavný občiansky odpor!

„Komu záleží na slobode a jeho právach, má možnosť a je blízko hraničných prechodov, na ktorých sa organizujú protestné zhromaždenia občanov Slovenskej republiky, túžiacich po slobode, neváhajte a prosím príďte ich podporiť. Právo prísť na územie Slovenskej republiky nám garantuje Ústava a vládni fašisti z nás skrátka nemôžu robiť menejcenných ľudí len preto, že si nechceme dať vakcínu, za ktorú neručí ani jej výrobca!

Milan Rastislav Štefánik povedal, že kto si myslí, že mu jeho slobodu vybojujú iní, ten jej nie je hoden. Preto musíme urobiť všetko preto, aby sme vládu donútili poslúchať vôľu národa a nestali sa otrokmi.

Najprv zlikvidujú práva ľudí pracujúcich za hranicami, potom nepustia neočkované deti do škôl a následne im už nič nezabráni zakázať nám bez vakcíny aj pracovať. Je len na nás, či im to dovolíme, ” hovorí podpredseda hnutia Republika Bc. Milan Mazurek.

Protesty sa začínajú v stredu 21.07.2021 od 17:00 hod. na všetkých hraničných prechodoch na Slovensku!

Za slobodu a za Slovensko!


67 thoughts on “Milan Mazurek: Túžite po slobode? Podporte protestné zhromaždenia!

  1. Casibom Canlı Destek Hattı 7/24 Hizmet Veriyor Mu ? 7/24 sorunlarınızı ortadan kaldırmak mı istiyorsunuz. Gecenin bir vaktinte bir konu hakkında mağdur mu oldunuz. Hemen ana sayfa üzerinde bulunan canlı destek hattı ile iletişime geçerek sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *