Miroslav Suja (REPUBLIKA): S potešením sme prijali pozvanie od Veľvyslanectva Ruskej federácie!


Budujeme dobré vzťahy s Ruskom!

Naši vládni predstavitelia síce hovoria o dobrých vzťahoch s Ruskom, no vidíte sami ako reagujú, keď príde takáto návšteva z Ruska. Viete si však predstaviť reakcie našich prozápadne orientovaných politikov keby príde takáto vysoko postavená delegácia z USA ? Predbiehali by sa o to, kto sa im viacej vopchá do priazne…

„Vážení priatelia, včera som sa spolu s poslancom Svrčekom a Kérym zúčastnil stretnutia s predsedom zahraničného výboru hornej komory parlamentu Ruskej federácie Karasinom, ktorý na Slovensko pricestoval s delegáciou ruských senátorov pri príležitosti osláv 77. výročia Slovenského národného povstania.

Prebrali možnosti vzájomnej spolupráce, ako aj aktuálne dianie na Kryme, Ukrajine a samozrejme aj situáciu v Afganistane. Celé stretnutie sa nieslo v priateľskom duchu.

Na priateľoch z Ruskej federácie bolo vidno, že majú záujem o to, aby Slovensko a Ruská federácia mali dobre vzťahy,” píše poslanec NR SR Miroslav Suja.

Slovensko by malo mať dobré vzťahy s každým, kto má o to záujem. A vládni predstavitelia by mali prestať počúvať príkazy Bruselu, USA a skončiť s bezdôvodným útočením na priateľov z Ruskej federácie.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.