Miroslav Suja (REPUBLIKA): Oklamal občanov, ušiel na dovolenku a postaral sa aby bol zákon schválený!


Strana Borisa Kollára – SME RODINA hlboko zradila a napľula do tváre všetkým občanov Slovenskej republiky.

SME RODINA nesmierne zradila všetkých občanov. Nakoľko táto strana bola jedinou nádejou, že zákon o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia sa nedostane ani do druhého čítania a následne nebude tento návrh zákona schválený.

Kollár prehlasoval, že v žiadnom prípade nepodporí očkovací zákon, ktorý významným spôsobom zvýhodňuje očkovaných ľudí. Tesne pred hlasovaním však Boris Kollár zmizol, a zobchodoval to tak, aby tento zákon prešiel!

Poslanec NR SR Miroslav Suja včera na svojom facebookovom profile publikoval vyjadrenie k strane Borisa Kollára:

„Prezidentka včera podpísala tzv. očkovací zákon, ktorý bol schválený aj napriek divadlu Borisa Kollára, ktorý oduševnene tvrdil, že jeho hnutie tento zákon kategoricky odmieta,” napísal Suja.

Čo si o tom myslíte? Zobrať plat a neprísť do práce keď sa jedná o tak závažné rozhodnutie? Od Borisa je to zrada, ktorú občania nečakali. Bohužiaľ, zas sa potvrdilo, že pánom poslancom sú dôležitejšie vlastné záujmy nad záujmy občanov Slovenskej republiky.

Viac v priloženom zázname:


41 617 thoughts on “Miroslav Suja (REPUBLIKA): Oklamal občanov, ušiel na dovolenku a postaral sa aby bol zákon schválený!


    Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 31458192 bytes) in /www/doc/www.dennik-republika.sk/www/wp-includes/class-walker-comment.php on line 200