Milan Uhrík (REPUBLIKA): Európskej únii hrozí kolaps! Zverejnil to inštitút v USA!


Európska únia 🇪🇺 sa do 20 rokov zrúti alebo zmení na skromnejšiu obchodnú zónu, ktorá bude zahŕňať menšiu časť kontinentu.

„ Vedúcu úlohu na kontinente prevezme stredná Európa 🇸🇰🇵🇱🇭🇺🇨🇿 Čiže najmä krajiny V4-ky, ktorej jednotu sa teraz západ snaží prostredníctvom poslušnej slovenskej vlády usilovne rozbiť. My ju, naopak, budeme posilňovať ✅

Predpoveď o kolapse súčasnej EÚ neuvádzam tentokrát ako našu prognózu (hoci si myslím to isté), ale ako časť analýzy, ktorú nedávno zverejnil Geopolitical Futures – popredný prognostický a spravodajský inštitút z USA vo svojej analýze Cesta do roku 2040: https://geopoliticalfutures.com/the-road-to-2040-a…/

Ak by sme niečo také povedali a predpovedali my, asi by sme boli časťou médií označovaní za rozbíjačov, nacionalistov a aj horšie… A ak to zverejní prognostický inštitút z USA, tak masmédiá o tom pre istotu zabudnú napísať.

Aká bude skutočná budúcnosť Európy? My ju vidíme vo vyváženej hospodárskej spolupráci suverénnych národných štátov, bez politického a kultúrneho diktátu Bruselu či Washingtonu ❌ Rovnako tak to vníma čoraz viac Európanov a aj politických strán. Slovensko a Európa budú také, aké si ich sami spravíme. Preto musíme za našu vlasť zabojovať, inak o ňu prídeme úplne,” vyjadril sa predseda hnutia Republika Milan Uhrík.

Ak to vnímate rovnako, tak sme tu pre Vás ✅

Hnutie 🇸🇰 REPUBLIKA


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.