Milan Uhrík (REPUBLIKA): Chceme zvýšiť prirodzenú imunitu miliónov ľudí


Nech sa páči – praktický a konštruktívny návrh, ako zvýšiť prirodzenú imunitu miliónov ľudí nielen pred Covidom ✅ Diletantská vláda to však už pol roka ignoruje.

„O tom, že vitamín D výrazne pomáha v prevencii aj proti koronavírusu vieme už dávno. Je to kľúčový vitamín pre imunitu detí aj dospelých.

Nedostatkom tohto vitamínu trpí naša populácia najmä na jeseň a v zime, keď je málo slnka. Preto v Británii, Fínsku či Švédsku bežne využívajú tzv. „fortifikáciu pečiva vitamínom D“, aby zabezpečili dostatočný prísun tohto vitamínu celému obyvateľstvu. Sú to krajiny, kde o korone už nechyrujú.

S rovnakou iniciatívou na pridávanie vitamínu D do pečiva prišli aj slovenskí pekári už pred polrokom. V porovnaní s ostatnými protikoronovými opatreniami by to nestálo takmer nič.

Žiaľ, neschopná slovenská vláda nedokázala za 6 mesiacov slovenským pekárom ani len odpísať, nieto im ešte pomôcť. Vykašľal sa na nich premiér, minister zdravotníctva aj minister pôdohospodárstva 👎

❗️ Preto vyzývame premiéra a zodpovedných ministrov, aby začali robiť svoju prácu a aby sa iniciatívou pekárov zaoberali. Či prirodzená imunita už nikoho nezaujíma? Už sa budeme všetci do smrti len testovať a poslušne očkovať?!

Iste, vitamín D nie je zázračný všeliek. Ale mnohým zdravie posilní a nikomu neublíži, uverejnil na svojom facebookovom profile predseda hnutia REPUBLIKA Milan Uhrík.

Za zdravie ❤️ a prirodzenú imunitu!

Hnutie 🇸🇰 REPUBLIKA


One thought on “Milan Uhrík (REPUBLIKA): Chceme zvýšiť prirodzenú imunitu miliónov ľudí

  1. Nerobia to len severské krajiny ale aj napríklad Kanada. Účel je ten, že obyvateľstvo z rovníkových oblastí (africké, latinx) v severných častiach planéty nedokážu syntetizovať Vitamín D zo slnka kvôli prirodzene tmavšiemu pygmentu. V krajinách ktoré sú otvorené prílevu imigrantov preto fortifikujú potraviny aby nemalo takéto obyvateľstvo deficit Déčka a zníženú imunitu. Európske obyvateľstvo taký problém nemôže mať a po občasnom letnom slnení má zásoby tohto vitamínu do neskorej zimy. Príroda sa vie postarať sama, nepodporujem takéto umelé zásahy a ani tento kontraproduktívny návrch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.