Milan Mazurek (REPUBLIKA) oficiálne vydal svoju vlastnú knihu!


KNIHA V ZÁPASE ZA SLOVENSKO OFICIÁLNE UZRELA SVETLO SVETA!

Poslanec NR SR Milan Mazurek je najmladším poslancom, ktorý doposiaľ v celej histórii vydal svoju vlastnú knihu!

„Knižný titul, na ktorom som spolupracoval s Jánom Pastuszekom z Kulturblogu, je od dnes oficiálne dostupný pre širokú verejnosť. Do knihy sme sa pustili s cieľom priniesť ďalší podnetný informačný zdroj, ktorý by sa snažil čo najpútavejšou formou prezentovať naše myšlienky, názory, či prezentované riešenia a vízie.

Súhrn prejavov k témam a predkladaným zákonom, ktoré považujem za zásadné, poskytuje informácie v potrebnej komplexnosti a čitateľnej podobe. Viac než ťažkopádne texty dôvodových správ, poskytne čitateľovi informácie práve miesto a čas, kde prebiehal najdôležitejší argumentačný zápas, umožňujúci tak všestranné poňatie témy a predkladaných riešení.

V knihe sa môžete tešiť na predhovor Milana Uhríka a moju záverečnú úvahu o dôležitosti nášho politického zápasu a nutnosti každého hrdého Slováka, priložiť ruku k dielu, ako aj o metódach, ktorými náš zápas musíme viesť. Verím, že sa Vám kniha bude páčiť a z celého srdca všetkým ďakujem za doterajšiu podporu,” napísal na svojom facebookovom profile poslanec NR SR Milan Mazurek.

ZÁPAS POKRAČUJE.

Knihu si môžete zakúpiť na tomto odkaze:

https://www.obchod.kulturblog.sk/kategoria/knihy/milan-mazurek-v-zapase-za-slovensko/?fbclid=IwAR0XMqqZpuh51N4oEB44_J91ajpJnQsNNJXODoC8VynWKDbYU9MYTpAao5k

Viac sa dozviete v priloženom zázname:


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *